Resident Evil 1.5 Efsane Sonunda Bulundu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 1 Emulation kategorisinde Faradrim tarafından oluşturulan Resident Evil 1.5 Efsane Sonunda Bulundu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,989 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 1 Emulation
Konu Başlığı Resident Evil 1.5 Efsane Sonunda Bulundu
Konbuyu başlatan Faradrim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Faradrim

Faradrim

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
510
21
18
36

Epsx ile denedim sorunsuz açıldı çok fazla inceleme vaktim olmadı ancal bildiğiniz gibi oyun tam sürüm değil. Test build versiyonu. Select le sanırım diğer odalara teleport olayı var. Bilgidğiniz gibi Resident Evil 2 in önce yapılmış versiyonu daha sonra iptal edilip şuan bildiğimiz Resident Evil 2 olarak çıktı piyasa.

İndirme

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Bazılarının çok mutlu olacağını biliyorum :)

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
Bunun için bir süre hayran yapımı dendi ? Peki bu denilen doğrumudur. Hep kafama takılmıştı.

Faradrim

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
510
21
18
36
Bir grup bunu oynanabilir hale getirdi diye biliyorum. Mutlaka kendi eklemeleri vardır ancak videolarından takip ettiğim kadarıyla abartı bir şey yok. Ayrıca bu beta sürümü final sürümü çıkınca linki güncelleştireceğim.

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
Bende PC'ye RE2 İndirmiştim Oyundan Nasıl Çıkılacagını Bilmiyorum Yav :D Emulatorsuz Falan Direk PC Oyunu Yani :D

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
871
113
37
PSLAND:)
Bende PC'ye RE2 İndirmiştim Oyundan Nasıl Çıkılacagını Bilmiyorum Yav :D Emulatorsuz Falan Direk PC Oyunu Yani :D
Normal quit yokmu kardesim? Olmazsa alt+f4 yap direk)

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

brain

hoCA ÖgRenciye YeniİLdi *
Eki 19, 2009
755
1
0
34
oyun atmasfer olarak güzel ama çok hata bug var ve 2 yer var gerisi çöp keşke çiksaydi

Faradrim

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 11, 2008
510
21
18
36
Select e basınca diğer odalara geçebiliyorsun. Tam sürümü değil halen üzerinde çalışıyorlar.