Taito Type X ve X2

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulation kategorisinde byercanx tarafından oluşturulan Taito Type X ve X2 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,043 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulation
Konu Başlığı Taito Type X ve X2
Konbuyu başlatan byercanx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan byercanx

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
XBOX360 Game Pad üzerinde D-PAD bölümünde çapraz yön sorunu yaşıyorum, Ama analog stick üzerinde sorun yaratmıyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşların önerilerini bekliyorum.

Çözüm için :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

indiriniz klavye emulasyonu yapınız.

Mars

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2012
40
11
0
29
Abi xbox360 kolunda normal yön tuşları yapışık.Belki bazen farkında olmadan basıyo olabilirsiniz.Peki hrzamanmı oluyor dediğiniz sorun?

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38
Abi xbox360 kolunda normal yön tuşları yapışık.Belki bazen farkında olmadan basıyo olabilirsiniz.Peki hrzamanmı oluyor dediğiniz sorun?
herzaman oluyor, ozaman mame üzerindede kullanamazdım ben çözdüm olayı ama Xpadder5-3 adında 3ncü parti bir program ile. XBOX360 kolunla çok sağlıklı şekilde oluyor. İhtiyacı olan arkadaşlar aşağıdaki linkten indirebilir.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.