PS4 Türkçe YAMA Terminator Resistance PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Terminator Resistance PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,907 kez görüntülenmiş, 183 yorum ve 116 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Terminator Resistance PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ktelos77

ktelos77

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Haz 28, 2020
29
1
3

Sevgili mcpsp üyeleri, Terminator: Resistance PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren ATESSIVAS arkadaşımıza buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşivin içine ekledim, indirebilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dileriz.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
önceden indirdiyseniz, sadece yamayı indirmeniz yeterlidir.

NOT

Türkçe yamanın patch dosyası, 5.05 ve 6.72 sürümlerine göre düzenlenmiştir.

FEREX28 nickli arkadaş hakkında açmış olduğumuz konuyu okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ATESSIVAS

TOOL
SWUFORCE

TEKNIK DESTEK
SINNERCLOWN

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

5.05 FIX
THISROCK

[Gizli içerik]
teşekkürler