Xbox Emulator

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Microsoft Emulation kategorisinde altair tarafından oluşturulan Xbox Emulator başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,778 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Microsoft Emulation
Konu Başlığı Xbox Emulator
Konbuyu başlatan altair
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Arrd34

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
Yeni video ve birtanede iso oyunu ekledim iyi eğlenceler arkadaşlar elimde xbox360 ve ps3 emulatorleride var onlarıda paylaşmayı düşünüyorum yakında:eagerness:

HD-WaTcHeR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 5, 2009
816
119
0
Çalışmıyor malesef. Launch dedikten sonra tepki yok emulatorde. Neyse sorun değil. En azından denemiş oldum. :)

altair

Erişim Engelli
Ara 7, 2009
782
36
0
44
çalışıyor dostum sen çalıştıramamışsındır ben oynadım çalışmayanları eklemiyorum zaten önce deniyorum çalıştığını emin olunca ekliyorum iso dosyalı oyunları dönüştür öyle aç çalışacaktır yeni değilim bu işlerde ben yıllardır bu emulator programlarıyla uğraşıyorum dostum:eagerness:

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,761
42,041
113
42
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
çalışıyor dostum sen çalıştıramamışsındır ben oynadım çalışmayanları eklemiyorum zaten önce deniyorum çalıştığını emin olunca ekliyorum iso dosyalı oyunları dönüştür öyle aç çalışacaktır yeni değilim bu işlerde ben yıllardır bu emulator programlarıyla uğraşıyorum dostum:eagerness:
[MENTION=38542]altair[/MENTION], rica etsem sen kendi bilgisayarında emulatörü çalıştırıp bize bir video verebilirmisin ?

Bilgisayarın masaüstü senin bilgisayarının masaüstü olsun ve senin bu videoyu çektiğini ve emulatörün gerçekten sorunsuz bütün oyunları çalıştırdığına kanaat getirelim

Yanlış anlaşılma olmasın ama senden bu videoyu bekliyor olacağız, yıllarının emeğini görmek isteriz

yari

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 23, 2010
43
8
0
Xbox da çok oyun yokdu bildiğim kadarıyla. Dead or Alive 2-3 filan vardı heralde birde halo var xboxa özel diğerleri başka konsollarda oynanıyordu. Ben bir ara araştırmıştım ama piyasada çalışan xbox emulatörü bulamadım yoksa Dead or Alive oyunlarını oynamak isterdim.