6.60 Türkçe CTF v1.02

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tema kategorisinde onursan tarafından oluşturulan 6.60 Türkçe CTF v1.02 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,827 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tema
Konu Başlığı 6.60 Türkçe CTF v1.02
Konbuyu başlatan onursan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan PSP USTASI

onursan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 9, 2010
39
17
0
31
dostum o 3 dosyayı gerekli yere kopyaladım recovery moddada aktif ettim temayı seçtim yeniden başlattı. mavi bir tema çıktı lakin menüler ingilizce .oyun girişi olayını anlamadım :(
İşlemleri yapıp yapamadığını herhangi bir oyuna girerek kontrol edebilrisin ki menü zaten türkçe oluyor :)

desperado

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2010
506
176
43
Siteye Git
İşlemleri yapıp yapamadığını herhangi bir oyuna girerek kontrol edebilrisin ki menü zaten türkçe oluyor :)
yani oyuna girip çıktıktan sonramı türkçe oluyor. çünkü temayı seçip yeniden başlıyor hala menü ingilizceydi. ama oyuna girerek denemedim. neticede emek verip test edip foruma paylaşmıssın. ben oyunda denerim artık

onursan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 9, 2010
39
17
0
31
yani oyuna girip çıktıktan sonramı türkçe oluyor. çünkü temayı seçip yeniden başlıyor hala menü ingilizceydi. ama oyuna girerek denemedim. neticede emek verip test edip foruma paylaşmıssın. ben oyunda denerim artık
Hayır oyuna girip çıkınca olmuyor sadece temayı yapıp yapamadıgını orenmeye çalıştım.
Versyonun 6.60 olması gerek
Psp kırılmış olması gerek
Recovery den cxmb.prx enable yapılması gerek.
temayı daha sonra atıp seçiyorsun.
Bunları doğru yaptıysan kesinlikle olması lazım. Çünkü bende şuan kullanıyorum ve ayrıca resim bile attım. Ama anlayısın için yinede teşekkürler

desperado

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 25, 2010
506
176
43
Siteye Git
Hayır oyuna girip çıkınca olmuyor sadece temayı yapıp yapamadıgını orenmeye çalıştım.
Versyonun 6.60 olması gerek
Psp kırılmış olması gerek
Recovery den cxmb.prx enable yapılması gerek.
temayı daha sonra atıp seçiyorsun.
Bunları doğru yaptıysan kesinlikle olması lazım. Çünkü bende şuan kullanıyorum ve ayrıca resim bile attım. Ama anlayısın için yinede teşekkürler
dostum tekrar deneyecem. evet versiyon 6.60 recovery moddada aktif ama tema daha önce attım belkide problem orada oldu. mutlaka ben bir yerde yanlış adım yapıyorum. neyse tekrar denerim. emeğin için tekrardan teşekkürler.

esestarkan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2011
40
4
8
35
dostum o 3 dosyayı gerekli yere kopyaladım recovery moddada aktif ettim temayı seçtim yeniden başlattı. mavi bir tema çıktı lakin menüler ingilizce .oyun girişi olayını anlamadım :(
tıpa tıp aynısı bende de var.dosyaları doğru yere koydum.reco eryden enable dedim.sonra temayı seçince masmavi ekran gelio.menüler hala ingilizce :(

onursan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 9, 2010
39
17
0
31
tıpa tıp aynısı bende de var.dosyaları doğru yere koydum.reco eryden enable dedim.sonra temayı seçince masmavi ekran gelio.menüler hala ingilizce :(
Sendeki temaların hepsini sil. Enable yaptıgına emin ol. Psp yi tamemen kapatım aç baştan. Temayı at ve tekrar dene.