6.61 OFW den 6.20 OFW- 6.60 OFW Downgrade

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP GO - 300x V3 Downgrade kategorisinde yasco tarafından oluşturulan 6.61 OFW den 6.20 OFW- 6.60 OFW Downgrade başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,274 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP GO - 300x V3 Downgrade
Konu Başlığı 6.61 OFW den 6.20 OFW- 6.60 OFW Downgrade
Konbuyu başlatan yasco
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan oskans58

yasco

Forum Admini
Forum Admini
Mar 27, 2008
2,422
2,163
113
37
Siteye Git
6.61 OFW nin çıkmasının ardından CFW ve Downgrade dosyalarıda çıktı.

Rehberde ki dosyalardan isterseniz cihazınızı 6.60 isterseniz 6.20 ye düşürebilirsiniz.
Cihazınız hangisi kabul ederse onu denersiniz.
Psp 100x-200x-300x ler 6.20 ye düşer E100x Serileri düşmez.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kurulum

-Linkten dosyayı indirin rar dan çıkartın.
-Çıkan klasörün içindeki dosyaları olduğu gibi PSP nin ana dizinine atın.
-Game sekmesinden Memory Stick e gelin ve resindeki programı çalıştırın.
-Gelen siyah ekrandaki mavi yazılarda X e basın geçin.
-Yönlendirmeleri takip edin ve versiyonunuz düşmüş olucak.
-işlem risklidir PSP nin şarjının % 80 in üstünde olmasına dikkat edin yoksa hata alabilirsiniz...

6.61 OFW or 6.60 Downgrade

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

6.60 Ofw ye geçiş yapan arkadaşlar aşaüıdaki linkten PRO-B10 Sürümünü kurabilirler...

6.61 OFW or 6.20 Downgrade

6.20 Ofw ye geçiş yapan arkadaşlar aşağıdaki linkten PRO-B10 Sürümünü kurabilirler...

Rar Şifresi : yasco

Son düzenleme:

a.milli38

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2015
2
0
0
yasco kardeş Allah senden razı olsun sonunda sayende yaptım anlatım felan on numara :joyous:

Levent_boy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2015
3
0
0
iyi günler öncelikle çok sağolun 6.61 den 6.60 sürümüne geri döndüm ve iso oyunlarımın tümü tekrar gözüküyor ancak büyük bi sorunum varki oda oyuna girdiğimde psp siyah ekranda kalıyor ve hiçbir tuş çalışmıyor ölece siyah ekranda kalıyor bataryayı söküp terkar takmak zorunda kalıyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim cihazım psp 3000 serisi

Levent_boy

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 15, 2015
3
0
0
birde memory stick arada kayboluyor cihazdan çıkarıp tekrar takıyorum 3 4 defa ozaman tekrar geliyor ?

onur.dirikolu

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 20, 2014
3
0
1
Siteye Git
6.61 OFW nin çıkmasının ardından CFW ve Downgrade dosyalarıda çıktı.

Rehberde ki dosyalardan isterseniz cihazınızı 6.60 isterseniz 6.20 ye düşürebilirsiniz.

Cihazınız hangisi kabul ederse onu denersiniz.

Psp 100x-200x-300x ler 6.20 ye düşer E100x Serileri düşmez.

Kurulum

-Linkten dosyayı indirin rar dan çıkartın.

-Çıkan klasörün içindeki dosyaları olduğu gibi PSP nin ana dizinine atın.

-Game sekmesinden Memory Stick e gelin ve resindeki programı çalıştırın.

-Gelen siyah ekrandaki mavi yazılarda X e basın geçin.

-Yönlendirmeleri takip edin ve versiyonunuz düşmüş olucak.

-işlem risklidir PSP nin şarjının % 80 in üstünde olmasına dikkat edin yoksa hata alabilirsiniz...

6.61 OFW or 6.60 Downgrade

6.60 Ofw ye geçiş yapan arkadaşlar aşaüıdaki linkten PRO-B10 Sürümünü kurabilirler...

6.61 OFW or 6.20 Downgrade

6.20 Ofw ye geçiş yapan arkadaşlar aşağıdaki linkten PRO-B10 Sürümünü kurabilirler...

Rar Şifresi : yasco

Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

PRO-B10 Sürümünü tekrar yüklermisin

oskans58

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 21, 2019
5
0
1
Merhaba,
psp 3x 6.61 cfw infinty yükledim ama oyunlar açılmıyor ofw dönmek istiyorum. Fakat donwgrade yaptıgımda 07g not supported hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim acaba ?