PS4 Türkçe YAMA ABZU PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan ABZU PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,580 kez görüntülenmiş, 76 yorum ve 51 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı ABZU PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan karaerdi

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,305
26,348
113

Sevgili mcpsp üyeleri, ABZÛ oyununun PS4 Türkçe yaması ile karşınızdayım. Öncelikle Tool için SWUFORCE'ye ve Teknik Destek konusunda yardımcı olan SINNERCLOWN arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bu tür oyunları sevenlerin sayısı belki de çok azdır, ama benim için yama yamadır sonuçta :) Küçük kardeşlerimize hitap eden bir oyun olduğunu düşünüyorum, gerçi ben de oynadım bu oyunu :) Balık isimleri, menü, kontroller kısmını çevirdim. Yaklaşık 200 satır vardı ve hepsi de çevrildi. Yama ile uyumlu olan oyun linkini de arşiv dosyasının içine ekledim. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Patch konusnda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Teşekkürler ispark :)

BİLGİLENDİRME

Bu tür oyunları sevenler yamaya daha çabuk ulaşsınlar diye konu başlığına ABZÛ yerine ABZU yazdım.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
ÇAĞ

TOOL
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
SINNERCLOWN ( sinnerclown @sinnerclown )

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

sinnerclown

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 13, 2014
38
35
18
Teşekkürler kardeşim eline sağlık bu arada bir tane yama hazırlıyorum şu sürüm kırılsın test edip paylaşacağım.

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
1,535
1,463
113
teşekkürler degerli admin
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

teşekkürler degerli admin

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
885
1,513
93
Üstad, sen her ne kadar basit desen de bu oyun için bence gayet kaliteli bir paylaşım olmuş. Evet, bu tarz oyunları seven kitle az olsa da yine de biz Türk oyuncuları olarak piyasaya çıkan tüm oyunlarda Türkçe dil desteğini görmek ve o şekilde oynamak istiyoruz. Bunu da az çok sizler sayesinde görüyor ve seviniyoruz. Abzu, belki bir Batman Arkham City veya Moons of Madness gibi büyük çaplı bir oyun değil ama görüyorum ki bu yine de gayet yeterli bir çalışma olmuş.

Bizim nazarımızda bu oyuna zaman ayırıp emek vermeniz bile son derece kıymetli. Bunu unutmayın lütfen!

Abzu'yu bugüne kadar hiç deneme fırsatına erişememiştim. Diğer büyük "Triple A" (AAA) oyunlar arasında kendisine hiç şans verememiştim. Eminim bu yama oyunu oynamak için çok güzel bir fırsat olacak. Bu oyunu oynarken bile artık sayenizde Türkçe oynayacağız!

İyi ki varsın Çağ! Seni, ekibini ve yamalarını çok seviyoruz! Umarım yeni sürümde de Türkçe yamalarınla bizi asla yalnız bırakmazsın!

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
885
1,513
93
Teşekkürler kardeşim eline sağlık bu arada bir tane yama hazırlıyorum şu sürüm kırılsın test edip paylaşacağım.
Kardeşim senden hangi yama gelecek acaba? :) Anladığım kadarıyla bu yeni bir oyun olacak. Üst sürümü kast etmişsin sonuçta :)

Şöyle inceden bir çıtlatsan nasıl olur? :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,305
26,348
113
Üstad, sen her ne kadar basit desen de bu oyun için bence gayet kaliteli bir paylaşım olmuş. Evet, bu tarz oyunları seven kitle az olsa da yine de biz Türk oyuncuları olarak piyasaya çıkan tüm oyunlarda Türkçe dil desteğini görmek ve o şekilde oynamak istiyoruz. Bunu da az çok sizler sayesinde görüyor ve seviniyoruz. Abzu, belki bir Batman Arkham City veya Moons of Madness gibi büyük çaplı bir oyun değil ama görüyorum ki bu yine de gayet yeterli bir çalışma olmuş.

Bizim nazarımızda bu oyuna zaman ayırıp emek vermeniz bile son derece kıymetli. Bunu unutmayın lütfen!

Abzu'yu bugüne kadar hiç deneme fırsatına erişememiştim. Diğer büyük "Triple A" (AAA) oyunlar arasında kendisine hiç şans verememiştim. Eminim bu yama oyunu oynamak için çok güzel bir fırsat olacak. Bu oyunu oynarken bile artık sayenizde Türkçe oynayacağız!

İyi ki varsın Çağ! Seni, ekibini ve yamalarını çok seviyoruz! Umarım yeni sürümde de Türkçe yamalarınla bizi asla yalnız bırakmazsın!
Valla ne yalan söyleyeyim, bu oyun bana huzur veriyor, özellikle de müzikleri. Özellikle de küçük kardeşlerimizin seveceği bir oyun türü diyebilirim abzû için. Moons of Madness da büyük çaplı bir oyun değil, ama o oyun da çok güzel diyebilirim. :)

Yeni sürümde de yama çıkartacağım, çıkartacağız. Bu para, cd artık her neyse, karşılığı yamaları satan arkadaşların tekerine çomak sokmakta kararlıyım. Ha, ücretsiz verirlerse, sorun yok tabii.

Genel olarak yazıyorum bunu: Eğer bu tür şeyler yapan arkadaşları görürseniz, ki göreceksiniz. Siz uğraşmak istemiyorsanız, bana yamayı sattığına dair ekran görüntüsünü atınız. Gerisini ben hallederim. Gerçi bende sitelerine girip bir iki şey yazacağım, o ayrı mesele. Şu kadar para verin, kota dolduktan sonra bedava vereceğim dese de destek vermeyin, çünkü yine siz zararlı çıkarsınız. Sürekli bir şey isterler sizden. Bana bir şey olmaz, sizleri düşündüğüm için bunları yazıyorum. Durumu olmayan arkadaşlarınızı da düşünün. Onlara ait olmayan yamayı sizlere satamazlar, satmaya da hakları yok.