acil playstation 1 oyunları

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 1 Oyunları kategorisinde niko_niko tarafından oluşturulan acil playstation 1 oyunları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,088 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 1 Oyunları
Konu Başlığı acil playstation 1 oyunları
Konbuyu başlatan niko_niko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ps955

niko_niko

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2012
33
4
0
arkadaşlar acil bana playstation 1 oyunları lazım nette araştırdım ama çoğu yerde linkler gitmiş
sizin bana tavsiye edeceğiniz site varsa veya torrent sitesi yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

zepharoth

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 14, 2009
249
118
0
China
arkadaşlar acil bana playstation 1 oyunları lazım nette araştırdım ama çoğu yerde linkler gitmiş
sizin bana tavsiye edeceğiniz site varsa veya torrent sitesi yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
PSN Stuff isimli bir program var, bu program icerisinde PS3'unde oynayabilmek icin PSOne oyunlarini bulabilirsin, indirdigin oyunlari lisanslamak icin oyunlari ve rap dosyalarini birlikte indirmen ve reactpsn isimli ayri bir programi kullanman gerekir. (Bahsettigim programlarin linkleri ve nasil kullanildiklari icin forum konularina goz atabilirsin)
Su an benim laptopta PSN Stuff'in 2.01 versiyonu yuklu, oradan baktigimda toplam 142 adet PSOne oyunu gorunuyor.

niko_niko

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 13, 2012
33
4
0
hocam teşekkür ederim yalınız ben cd ye yazıcam indirdiklerimi bu program la indirip cd yazabiliyormuyum.