Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp İçin Pc Programları kategorisinde sertan_1843 tarafından oluşturulan Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 10,866 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp İçin Pc Programları
Konu Başlığı Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter
Konbuyu başlatan sertan_1843
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan GeNeRaL

embermoon

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2009
44
0
0
42
Allokla altyazı gömmeyi başarabilen var mı? altyazı butonu var en alttaki buton ama tıklamakla bişi olmuyo bişi açılmıyo. sadece tıklayabiliyosun o kadar. uzun lafın kısası altyazı gömmeyi başaramadım.

naylondosya

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 4, 2008
34
0
6
39
Altyazıyı filme gömebilmen için öncelikle convert için Allok a attığın filme tıklamalısın. Filme tıkladıktan sonra altyazı ekleyen butona tıklarsan,sana altyazının yerini soracaktır. Umarım yardımcı olabilmişimdir..

Eng_psp

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2009
1
0
0
Allok iyi de videoların alt ve üstündeki siyahlıklara bir çözüm yok galiba.
Alt ve üste siyah şerit ekleyip videonun oranlarını orjinal tutmaktan mı bahsediyorsunu? Settings||Output Format sekmesine gelin. Orada Aspect Ratio yu Auto olarak ayarlayın. Hemen altındada Letterbox var o seçeneğide "Add LetterBox to keep aspect" olarak seçin.

Benimde sorunum altyazıları boyutlandıramamak.

frknkhvci

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 27, 2009
2
0
0
ohh be ne zamadır düzügün bi converter progamı arıyodum teşekkürler...

MrSpencer

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 18, 2010
1
0
0
arada youtubedan indirdiğim videoları mp3 e çevirmek içinde kullanıyorum. harika bir program...

ares089

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 14, 2008
43
0
6
Yıllardır kullandığım bir programdır arkadaşlar herkese tavsiye ederim.Kullanımı çok kolay ayarları bir defa girdiğinizde o sizin için otomatik devamlı ayarlıyor:sm:

usnn

Red Baron
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2008
441
0
18
34
(video size)368*208 en yükseğide bu 3 tane seçenek var bunlardan başka ayarlayamıyormyuz acaba acil bilen varsa cevap verirse sevinirim convet edecem ve upload edeceğim filmler var çok acill :)