PS4 Türkçe YAMA Amnesia Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Amnesia Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Amnesia Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alucard54

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
508
4,659
93

Sevgili mcpsp üyeleri, Amnesia Collection oyununun PS4 türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle bu seriyi türkçeye çeviren TANSHAYDAR'a buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Collection sümününde, Amnesia The Dark Descent, ek paket Amnesia: Justine ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunları bulunuyor. Yama ile beraber oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark:)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TANSHAYDAR

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

davaro1

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 21, 2017
74
23
8
elleriniz dert görmesin yılbaşı hediyesi oldu

hocam sleeping dogs oyunu ile ilgili bir çalışmanız varmı

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
508
4,659
93
elleriniz dert görmesin yılbaşı hediyesi oldu

hocam sleeping dogs oyunu ile ilgili bir çalışmanız varmı
Rica ederiz :)

Aslında bu yılbaşına özel bir hediye değildi. 2 yama daha hazırlamıştım. Biri önceden çıkmış bir yama, diğeri ise paylaşılmamış bir yama. Yalnız paylaşılmayan yamayı yılbaşına özel olarak bugün paylaşacağım. Çünkü sadece onu yetiştirebildim. Umarım beğenirsiniz. Diğeri de birkaç güne çıkacaktır. Ben yorum yapılsa da, yapılmasa da yama çıkartacağım. Sevilen bir oyun olur ya da sevilmeyen bir oyunun yaması olur, benim için hiç sorun değil. :)

Sleeping Dogs mu? Bilmem, olabilir :)
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederiz. Keyifle oynamanız dileğiyle :)

MEjU

Erişim Engelli
Eki 19, 2019
38
10
8

Sevgili mcpsp üyeleri, Amnesia Collection oyununun PS4 türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle bu seriyi türkçeye çeviren TANSHAYDAR'a buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Collection sümününde, Amnesia The Dark Descent, ek paket Amnesia: Justine ve Amnesia: A Machine for Pigs oyunları bulunuyor. Yama ile beraber oyunu da paylaştım, indirebilirsiniz. Yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar dilerim. :)

Patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark arkadaşımıza teşekkürü bir borç bilirim. Teşekkürler ispark:)

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TANSHAYDAR

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
Teş

vedat parlak

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 15, 2019
65
42
18

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TANSHAYDAR

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
teşekkürler eline sağlık

Furkanxyzx

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 20, 2020
2
0
1

TÜRKÇE ÇEVİRİ
TANSHAYDAR

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

OYNANIŞ VİDEOSU

[Gizli içerik]
harika dostum