PS4 PKG OYUN Amnesia The Bunker USA (v1.00) + (v1.81 UPDATE) CUSA-40994 FULL PKG 8.85 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Amnesia The Bunker USA (v1.00) + (v1.81 UPDATE) CUSA-40994 FULL PKG 8.85 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Amnesia The Bunker USA (v1.00) + (v1.81 UPDATE) CUSA-40994 FULL PKG 8.85 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mortal_sk6735

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
7,878
10,604
113
Amnesia The Bunker USA (v1.00) CUSA-40994 FULL PKG 8.32 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 5.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 3.3 GB]

................ veya ................

[Rar : 5.0 GB]
[Rar : 3.3 GB]

Linkler birbirinin aynıdır/Links are interchangeable
Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00 + HEN
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-French-German-Spanish-Italian-Russian-Portuguese(Br)-Chinese

Amnesia The Bunker USA (v1.81 UPDATE) CUSA-40994 FULL PKG 527 MB

[Rar : 527 MB]

Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Firmware : 9.00 + HEN
Dil (Seslendirme)/Language (Voice) : English
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-French-German-Spanish-Italian-Russian-Portuguese(Br)-Chinese

5.05-6.72-7.02-7.55 Kullanıcıları için v1.81 Backport Patch : (6.72 GoldHEN v2.4b16.2 ile tarafımdan test edilmiştir)

5.05-6.72-7.02-7.55 kullanıcıları önce sayfanın başındaki v1.00 olan ana oyunu sonra bu yamayı kuracak

Son düzenleme:

maciras

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ara 6, 2009
876
1,491
93
Korkma abi psikolojik gerilim bu oyun jumpscare falan yok😅 oynarsın yani
Kardeşim yhanova @yhanova böyledir. Sende yavaş yavaş alışırsın. Onun için maçta direğe topun vurması bile bir korku-gerilim şeklidir :p:D:)
Olsun gerenk yok gelemiyorum bu tarz oyunlara 😂🤣

PS4 e akın akın oyun geliyor
Ps5 anca seyredelim diyo 😅
Dostum istersen aletleri (Ps4-Ps5) takas edebiliriz. Hem bak makinem 5.05. Bu oyunu çok rahat hiç korkmadan oynarsın :p:D:)

Paylaşım için teşekkürler hako @hako . Ellerine, emeklerine sağlık :)

Son düzenleme:

Mustafamorgan

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2022
334
242
43
Kardeşim yhanova @yhanova böyledir. Sende yavaş yavaş alışırsın. Onun için maçta direğe vurması bile bir korku-gerilim şeklidir :p:D:)

Dostum istersen aletleri (Ps4-Ps5) takas edebiliriz. Hem bak makinem 5.05. Bu oyunu çok rahat oynarsın. Hiç korkmazsın :p:D:)

Bence yhanova @yhanova için Dyson la takas etmek daha mantıklı olur ama onunda sen kabul eder misin bilmem 😅

yhanova

Foruma Destek Olan Üyemiz
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Ocak 6, 2020
1,969
2,207
113
Kardeşim yhanova @yhanova böyledir. Sende yavaş yavaş alışırsın. Onun için maçta direğe topun vurması bile bir korku-gerilim şeklidir :p:D:)

Dostum istersen aletleri (Ps4-Ps5) takas edebiliriz. Hem bak makinem 5.05. Bu oyunu çok rahat hiç korkmadan oynarsın :p:D:)

Allah'tan cihazı mı kardeşime verdim arada bi öpüp kokluyorum 6.72 cihazı 😂🤣
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Bence yhanova @yhanova için Dyson la takas etmek daha mantıklı olur ama onunda sen kabul eder misin bilmem 😅
Bana Dyson deme yaaaa

Kırık PS4 Dyson v10 a anca yetti
Hanım v15 de ıslak kuru var diyor

Ps5 e keskin bakış atıyor 🤣😂