Androidler İçin PSP Emulatoru...

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP İçin Emulatörler kategorisinde mrql0pss tarafından oluşturulan Androidler İçin PSP Emulatoru... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,051 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP İçin Emulatörler
Konu Başlığı Androidler İçin PSP Emulatoru...
Konbuyu başlatan mrql0pss
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan psp_gs

mrql0pss

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 2, 2012
81
0
0
34
Evet Arkadaşlar Artık gidipde orjinal PSP almaya gerek yok taklit psp alabiliriz şahsen ben öyle yapıcam
biliyorsunuzki taklit ps vita'lar android işletimli psp'yede öyle yapıp bu emulatoru attımmı ohh dadından yenmez :)
yani 100 - 150 Tl'ye psp alırsınız 0 olarak :p

Neyse emulatore geçelim.

Android APK :
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

PC SETUP[ZİP]:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Kaynak:pS3HAX! :yihu:

HooMie

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 3, 2010
121
4
0
Emulatör daha çok yeni nerdeyse hiç bir oyunu açmıyor

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
800
16
18
Ve sistemi iyi cihazlarda ise yariyor.tutup da galaxy gio da deneyemezsiniz mesela

han412

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 12, 2010
210
19
0
galaxy nexus da denedim kastı Cars 2 oyunu nu bile açmadı gta da dondu pes atsam ne yapar acaba :)

Thief Prince

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 15, 2008
365
0
0
43
bu nasıl kurulur oyun nereye atılır anlatta bızde tadından faydalanalım degılmı

ndspsp

Erişim Engelli
Eyl 11, 2010
125
1
0
Evet Arkadaşlar Artık gidipde orjinal PSP almaya gerek yok taklit psp alabiliriz şahsen ben öyle yapıcam
biliyorsunuzki taklit ps vita'lar android işletimli psp'yede öyle yapıp bu emulatoru attımmı ohh dadından yenmez :)
yani 100 - 150 Tl'ye psp alırsınız 0 olarak :p

Neyse emulatore geçelim.

Android APK :

PC SETUP[ZİP]:

Kaynak:pS3HAX! :yihu:
PS VİTA nın taklidi mi var ddin ben mi yalış anladım :arbsk: