PS4 Türkçe YAMA Ara Veriyorum (Bu konu yakın zamanda kaldırılacaktır.)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Ara Veriyorum (Bu konu yakın zamanda kaldırılacaktır.) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 617 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Ara Veriyorum (Bu konu yakın zamanda kaldırılacaktır.)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan merkintr

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
508
4,650
93
Evet arkadaşlar, Güncellenecek 2,3 yama var. Onları da güncelledikten sonra yama çalışmalarına biraz ara vereceğim. Bu süre zarfında, her ihtimale karşı upload etmiş olduğumuz yamaların ve yüklemiş olduğumuz oynanış videolarının yedeğini alacağım. Bunlar benim için yama çalışmalarından daha önemli, çünkü bunlar çıkmış yamalar. Yama çalışması her türlü yapılır, ama önemli olan eldekini kaybetmemek. Tabii videolara link de ekleyeceğim.

Biten yamaları da çalışmalara devam ettikten sonra paylaşacağım inşallah :) Çünkü upload işlemleri falan var daha.

Siteye girmeye çalışacağım yine de. Yeni yama çıkartan arkadaşlarımız aynı şekilde bana ulaşırlarsa, konu düzeni hakkında ve test konusunda onlara yardımcı olmaya çalışırım. :)

BİLGİLENDİRME
DMC 5 yaması bu biten yamalara dahil değildir. Test bitti, en kısa zamanda paylaşılacak.
Güncellenmesi gereken 2,3 yama var. Onlar da biten yamalara dahil değildir.

BİTEN YAMALAR
CLOSE TO THE SUN
SNIPER ELITE V2 REMASTERED
SAINTS ROW GAT OUT OF HELL

Nyks58

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 2, 2019
180
288
63
Yeni sistem kırıldığından beri durmaksızın bizler için bir sürü çalışmalar yaptınız Dilediğiniz gibi müsade isteyebilirsiniz hocam Kendinize ve sağlığınıza çok dikkat edin Sağlıklı şekilde yine dönersiniz inşallah :)

berke190534

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 22, 2020
202
91
28
Evet arkadaşlar, Güncellenecek 2,3 yama var. Onları da güncelledikten sonra yama çalışmalarına biraz ara vereceğim. Bu süre zarfında, her ihtimale karşı upload etmiş olduğumuz yamaların ve yüklemiş olduğumuz oynanış videolarının yedeğini alacağım. Bunlar benim için yama çalışmalarından daha önemli, çünkü bunlar çıkmış yamalar. Yama çalışması her türlü yapılır, ama önemli olan eldekini kaybetmemek. Tabii videolara link de ekleyeceğim.

Biten yamaları da çalışmalara devam ettikten sonra paylaşacağım inşallah :) Çünkü upload işlemleri falan var daha.

Siteye girmeye çalışacağım yine de. Yeni yama çıkartan arkadaşlarımız aynı şekilde bana ulaşırlarsa, konu düzeni hakkında ve test konusunda onlara yardımcı olmaya çalışırım. :)

BİLGİLENDİRME
DMC 5 yaması bu biten yamalara dahil değildir. Test bitti, en kısa zamanda paylaşılacak.

BİTEN YAMALAR
CLOSE TO THE SUN

Kral senin her yaptığın yamada biz mutlu oluyoruz oyunu oynamıyacağımız varsa bile oynatıyosun
Castellanos @Castellanos
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

BİLGİLENDİRME

BİTEN YAMALAR
CLOSE TO THE SUN