Assassin's Creed Origins Save dosyası bozuldu yardım edin lütfen!

MCPSP REKLAM ALANI

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım ve Donanım kategorisinde mhmt_tpz tarafından oluşturulan Assassin's Creed Origins Save dosyası bozuldu yardım edin lütfen! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 93 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım ve Donanım
Konu Başlığı Assassin's Creed Origins Save dosyası bozuldu yardım edin lütfen!
Konbuyu başlatan mhmt_tpz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mehmetdav

mhmt_tpz

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2019
70
6
8
Arkadaşlar oyuna girince kayıt dosyası bozuk eski tarihli yedek dosyası geri yüklenecek gibi bir hata aldım ve oyuna girince kayıtlı dosya uçmuş sadece yeni oyun açabiliyorum. 32. seviyeye kadar gelip, birçok yan görev, geliştirmeler yaptığım ve oyunun hikayesinin büyük bölümünün bittiği konumdan silinince canım çok sıkıldı :) İşin garip tarafı oyunda kazandığım kupalarda gitti ama ekran görüntüsü olarak kupalar duruyor. Kupalar ekranına girince oyuna ait kupalar sıfırlanmış. Save dosyası gidince kupaların gitmesi normal mi? İlk defa böyle bir şey geldi başıma. Sudan çıkmış balık gibiyim şuan. :) Elinde save dosaysı olup bana yardım edebilecek olan var mı ?

bahamas00

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 1, 2020
28
5
3
Geçmiş olsun bro , geri gelmez tekrar. Ya new game yapıcaksın. Ya da save mounter ile senin ilerlemene kadar gelen birinin save dosyasını atıcaksın. En kolayı New Game malesef. üzgünüm. Web Trainer açıp en azından karakterini geliştirebilirsin kaybedilen zamana karşılık.
Tavsiyelerim bunlar.

mhmt_tpz

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 17, 2019
70
6
8
Geçmiş olsun bro , geri gelmez tekrar. Ya new game yapıcaksın. Ya da save mounter ile senin ilerlemene kadar gelen birinin save dosyasını atıcaksın. En kolayı New Game malesef. üzgünüm. Web Trainer açıp en azından karakterini geliştirebilirsin kaybedilen zamana karşılık.
Tavsiyelerim bunlar.

Cevabın için teşekkür ederim. İnternetten yabancı bir site buldum 3 5 deneme yapacağım olmazsa odyssey e başlarım. Konuya yazan olursa oyunun oynamış save dosyası olan oradan alırım belki çok koydu be 😀 hafta sonu bitirip silerim diyordum şimdi sinirden silme noktasına geldim 🙃

mehmetdav

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 21, 2021
26
1
3
Ben de aynı sorunu yaşıyorum ben de hiç kaydedilmedi ve hala da edilmiyor. Oyunu oynuyorum ekranın alt köşesinde 5 dk da bir kaydediliyor diyor. Oyundan çıkıp tekrar girince herşey baştan başlıyor kaydetmiyor

Oyunu çok sevdim ama sürekli baştan başlayamam :)) bi çözüm bilen var mı ?