PS3 DLC + YAMA Assassin's Creed Rogue ALL DLC PACK (PS3) [BLUS31465]

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Oyun DLC Paketleri kategorisinde Sayqho tarafından oluşturulan Assassin's Creed Rogue ALL DLC PACK (PS3) [BLUS31465] başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,749 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 38 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Oyun DLC Paketleri
Konu Başlığı Assassin's Creed Rogue ALL DLC PACK (PS3) [BLUS31465]
Konbuyu başlatan Sayqho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efsaneruzgar

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,069
9,296
113
Zonguldak
Siteye Git

Official Update V1.01:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

DLC
İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Kurulum : İlk olarak güncelleme dosyasını sonrasında all dlc fix dosyasını kurun.

Son düzenleme:

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,943
855
113
33
PSLAND:)
[MENTION=118634]Sayqho[/MENTION] Teşekkürler abicim. Normal hikaye modu içinde geçerli değilmi? Normalde online için oluyor :(

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,069
9,296
113
Zonguldak
Siteye Git
tamamdır abi artık dlcleri buraya atarız.Dlcleri bu bölüme taşımıssınız galiba
Aynen böyle daha iyi oldu.

[MENTION=118634]Sayqho[/MENTION] Teşekkürler abicim. Normal hikaye modu içinde geçerli değilmi? Normalde online için oluyor :(

Hem offline hem online 2'si bir arada :)

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
663
237
63
Çok teşekkür ettim abicim.

ferhan abi çok laf ettik rogue ama güzel oyun bence asc 4 bunun dlcsi olurmuş :D ama templar olmasaydık daha iidi ya alışkanlık bozuldu dlcde ac unitydeki arno abinin donu altair ezio connor edward abilerin donuda var oyunda biraz ilerledim gayet güzel ama AC unity tabikide bekliyoruz son 2 gün ve ben daha ekran kartı alamadım :(

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,943
855
113
33
PSLAND:)
ferhan abi çok laf ettik rogue ama güzel oyun bence asc 4 bunun dlcsi olurmuş :D ama templar olmasaydık daha iidi ya alışkanlık bozuldu dlcde ac unitydeki arno abinin donu altair ezio connor edward abilerin donuda var oyunda biraz ilerledim gayet güzel ama AC unity tabikide bekliyoruz son 2 gün ve ben daha ekran kartı alamadım :(

Mami,ya ejran kartı ya PS4.Seçimini yav savaşa başla:) Uygun fiyata bulabilirsem PS4 e alabilirim:)Askere gidene kadar nonstop oyuna devam:)

mami063547

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2012
663
237
63
Mami,ya ejran kartı ya PS4.Seçimini yav savaşa başla:) Uygun fiyata bulabilirsem PS4 e alabilirim:)Askere gidene kadar nonstop oyuna devam:)
asc unity link attım hala bilemiyorum annemler optimuma faln gittiğined bende gidicem bakicam duruma göre alırım yada ekran kartı alırım para kalırsa orjinal asc unity bile alabilirim