PS4 PKG OYUN Assassins Creed Valhalla Ultimate Edition-Dawn of Ragnarök-CUSA18522

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde dorukhan tarafından oluşturulan Assassins Creed Valhalla Ultimate Edition-Dawn of Ragnarök-CUSA18522 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,265 kez görüntülenmiş, 130 yorum ve 58 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Assassins Creed Valhalla Ultimate Edition-Dawn of Ragnarök-CUSA18522
Konbuyu başlatan dorukhan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan bassam2

KURDANKOLLAR

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 28, 2014
48
6
8
PAYLAŞIMDA Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 Backport! Tested on 5.05!
ÇALIŞIYOR YAZIYOR BU DURUMUN DEĞİŞTİRİLMESİ LAZIM.
İKİ GÜNDÜR BİR AKSİLİK VAR DİYE İKİ KERE İNDİRDİM OYUNU.
BAŞKA BİR ARKADAŞ DLC EKSİK YAZIYORDU .

mctuna

PS3 - PS4 - Nintendo Switch Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
11,309
34,363
113
40
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
PAYLAŞIMDA Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 Backport! Tested on 5.05!
ÇALIŞIYOR YAZIYOR BU DURUMUN DEĞİŞTİRİLMESİ LAZIM.
İKİ GÜNDÜR BİR AKSİLİK VAR DİYE İKİ KERE İNDİRDİM OYUNU.
BAŞKA BİR ARKADAŞ DLC EKSİK YAZIYORDU .
Lütfen forum mesajlarınızda büyük harf kullanmayın.

dorukhan @dorukhan

DeepVoice

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 16, 2021
20
4
3
Versionu 9.00 yapın isterseniz sorun yaşamazsınız yeni oyunlarda,oyun çalışıyor.
Sevgili Admin nihayet sayfaya ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim. hocam daha önce de bu konuyla ilgili mesaj yazdım rapor olarak da ilettim. ancak sorun oyunda değil oyun tanıtımda bahsedilen gibi yeni versiyon DLC ler ve ek özellikler de tamam ancak bu paylaşıma ilgi gösteren herkes gibi Down Of Rannarök DLC'si ve bu çalışmıyor. raporda ve mesajlarımda da bahsettiğim gibi Down Of Ragnorök DLC için paketlerde eksiklik var ben başka bir yerden indirdim indirdiğim yerde 3 Adet DLC paketi vardı kurdum ve çalıştı, ancak sizlerin paylaştığında 1 adet DLC paketi çıkıyor. bunu rapor da ettim ancak konudaki ilk mesaj hala düzenlenmemiş. konu ile ilgilenebilirseniz memnun olurum herkes teşekkür edip geçiyor ancak hedef olan Down of Ragnorök DLC çalışmıyor bilginize.