PS4 Türkçe YAMA Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,722 kez görüntülenmiş, 250 yorum ve 165 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Batman Arkham City PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan onselozden

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
1,186
17,919
113

Sevgili mcpsp üyeleri, Batman: Return to Arkham City PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren OYUN ÇEVİRİ ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yaklaşık 3 ay süren bu yama çalışmasını tamamladığım için çok mutluyum. Ana dosyayı saymazsak, (onun içinde 41 dosya vardı) 974 dosya port edildi. Toplamda ise 1015 dosya port edildi. Fazla söze gerek yok bence :) Arşivin içinde oyun linki de bulunmaktadır. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız.

Türkçe yama OYUN ÇEVİRİ sitesinde de paylaşılacaktır. Orada da gerekli düzenlemeleri yaptım. :)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için Ahmet Çelik'e, swuforce'ye, teknik destek için thisrock84 @thisrock84 'e, tool'un yapılması için ricada bulunan emre'ye (scofi) ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ferex28 nickli arkadaş hakkında açmış olduğumuz konuyu okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

TÜRKÇE ÇEVİRİ
OYUN ÇEVİRİ EKİBİ

TOOL
AHMET ÇELİK
SWUFORCE

TEKNİK DESTEK
THISROCK

PS4 PORT VE DÜZENLEME
ÇAĞ

Tool'un yapılması için ricada bulunan emre arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

OYNANIŞ VİDEOSU

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

maciras

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2009
426
624
93
İstanbul
Allah'ım hayal mi görüyorum? :) Yoksa sonunda beklenen o gün geldi mi? :) Yani artık Arkham City sokaklarında süzülmeye kaldığımız yerden devam mı edeceğiz? :) Ne diyeceğimi bilemiyorum sana üstad. Bu paylaşımı tamam belki biraz beklemiş olabiliriz ancak bu yama gelene kadar bize o kadar harika paylaşımlar, Türkçe yamalar çıkarttın ki bu bekleme bizim için resmen zevke dönüştü :) Açıkçası gelmese de olurdu :) Zira şu an bile daha önce çıkarttığın diğer harika yamalarınla vakit geçiriyoruz. Yine de ne olursa olsun bu anı görmek çok ama çok keyifli :)

Marvel's Spider-Man'i oynayana dek benim için en iyi süper kahraman oyunu Arkham City'di. Şu an hangisi en iyi açıkçası buna karar veremiyorum. İkisi de son derece muhteşem yapımlar. Sanırım en iyisi bu kararı veremeyip tek amaç oyunlardan zevk almak olmalı :)

Paylaşım için emeklerine sağlık üstad. Bu harika oyunu zamanında Ps3'te 2 kez bitirmiştim. Kim bilir belki o zaman da senin Türkçe yamanla bitirmişimdir :) Tabii senin de bildiğin üzere o yama %100 Türkçe değildi. Sadece belirli yerler Türkçe olarak çevrilmişti. Arkham City, şimdi neredeyse her şeyiyle Türkçe olduğuna göre %100 bir şekilde ve platin kupa alarak (artık platin kupa kırık konsolda ne halta yarayacaksa :)) oyunu bitireceğiz sanırım. Şu anlık galiba tek sorunum Riddler'ın o bitmek bilmeyen bulmacalarını çözmek olacak :)

İyi ki varsın üstad! Sayende bu konsoldan hâlâ zevk almaya devam ediyoruz :) Arkadaşlarım bana: "Neden Ps4 almalıyız?" diye sorduklarında cevap olarak "ÇAĞ!" diyorum :) Anlamıyorlar belki ama ben yine de bu cevabı veriyorum :)

Not: Arada Çağ yerine Castellanos dediğimde oluyor :)

Son düzenleme:

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
1,186
17,919
113
Allah'ım hayal mi görüyorum? :) Yoksa sonunda beklenen o gün geldi mi? :) Yani artık Arkham City sokaklarında süzülmeye kaldığımız yerden devam mı edeceğiz? :) Ne diyeceğimi bilemiyorum sana üstad. Bu paylaşımı tamam belki biraz beklemiş olabiliriz ancak bu yama gelene kadar bize o kadar harika paylaşımlar, Türkçe yamalar çıkarttın ki bu bekleme bizim için resmen zevke dönüştü :) Açıkçası gelmese de olurdu. Zira şu an bile daha önce çıkarttığın diğer harika yamalarınla vakit geçiriyoruz. Yine de bu anı görmek çok ama çok keyifli :)

Marvel's Spider-Man'i oynayana dek benim için en iyi süper kahraman oyunu Arkham City'di. Şu an hangisi en iyi açıkçası buna karar veremiyorum. İkisi de son derece muhteşem yapımlar. Sanırım en iyisi bu kararı veremeyip tek amaç oyunlardan zevk almak olmalı :)

Paylaşım için emeklerine sağlık üstad. Bu harika oyunu zamanında Ps3'te 2 kez bitirmiştim. Kim bilir belki o zaman da senin Türkçe yamanla bitirmişimdir :) Tabii senin de bildiğin üzere o yama %100 Türkçe değildi. Sadece belirli yerler Türkçe olarak çevrilmişti. Arkham City, şimdi neredeyse her şeyiyle Türkçe olduğuna göre %100 bir şekilde ve platin kupa alarak (artık platin kupa kırık konsolda ne halta yarayacaksa :) ) oyunu bitireceğiz sanırım. Şu anlık galibe tek sorunum Riddler'ın o bitmek bilmeyen bulmacalarını çözmek olacak :)

İyi ki varsın üstad! Sayende bu konsoldan hâlâ zevk almaya devam ediyoruz :) Arkadaşlarım bana: "Neden Ps4 almalıyız?" diye sorduğunda cevap olarak "ÇAĞ!" diyorum :) Anlamıyorlar belki ama ben yine de bu cevabı veriyorum :)

Not: Arada Çağ yerine Castellanos dediğimde oluyor :)
Bu yamada sadece benim emeğim yok, tamam aylardır port etmek için uğraş verdim ama çevirmenlerin emeği benden çok çok fazladır. Tabii aracı yapan arkadaşları ve thisrock84 @thisrock84 unutmamak gerek :)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz :) Yarına sarktı yama :(
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Teşekürler Çağ emeğine sağlık...
Rica ederiz. :)

Son düzenleme:

thisrock84

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Tem 25, 2008
274
5,499
93
38
Bu yamada sadece benim emeğim yok, tamam aylardır port etmek için uğraş verdim ama çevirmenlerin emeği benden çok çok fazladır. Tabii aracı yapan arkadaşları ve thisrock84 @thisrock84 unutmamak gerek :)

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz :) Yarına sarktı yama :(
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Rica ederiz. :)
Ellerine sağlık, bu yama ile aylardır uğraştığını benden daha iyi kimse bilemez, tahmin dahi edemez. Ama çok güzel bir çalışma oldu. Herkese keyifli oyunlar, emeğine sağlık Castellanos @Castellanos :)

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
1,186
17,919
113
Ellerine sağlık, bu yama ile aylardır uğraştığını benden daha iyi kimse bilemez, tahmin dahi edemez. Ama çok güzel bir çalışma oldu. Herkese keyifli oyunlar, emeğine sağlık Castellanos @Castellanos :)
:) Aynen abi :) Sizin de emeğinize sağlık.