Switch NSP OYUN Battlestar Galactica Deadlock NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Battlestar Galactica Deadlock NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 103 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Battlestar Galactica Deadlock NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ih1970

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,629
23,402
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın Yılı: 2019, Ekim
Tür: Strateji
Geliştirici: Black Lab Games
Yayınevi: Slitherine Software
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.0.9013

Dil: Rusça, İngilizce [RUS / ENG / Multi 5]
Ses: İngilizce
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0, Atmosfer 0.9.4)
Çok oyunculu: hayır
Yaş derecesi: 12+

Açıklama: Battlestar Galactica Deadlock oyununda, Colonial Fleet'in komutasını ele alacak ve First Cylon Savaşı sırasında On İki Koloniyi koruyacaksınız. Emrinde bu üç boyutlu taktik oyunda çeşitli gemi türleri olacak.
Dört yıl süren savaş ve birçok insan yaşamı, insanlığı ölümcül bir çıkmazdan çıkarmak için yeterli değildi. Sömürgeler hala Cylon'un saldırılarını engellemeyi başardı, ancak son galibiyeti alamadılar.

Durum Cylon'un ani saldırıdan ve Picon'daki Sömürge Filosunun Yüksek Komutanlığının acımasızca tahrip edilmesinden sonra çarpıcı biçimde değişti. İnsanlığın kaderi Arka Amiral Lucinda Cain'in elindeydi.
Savaşın gelgitini tamamen döndürebilecek gizli ve kurnazca bir plan yaptı ... BATTLESTAR GALACTICA Deadlock, seni ilk Cylon Savaşı'nın kalbine gönderiyor - görkemli 3D savaşlarında taktik becerilerini deneyimlemek için.
Sömürge Filosunun, uçan tersane Daedalus'un kontrolünü ele alacak ve On İki Koloniyi Cylon tehdidinden kurtarma şansı yakalayacaksınız. Filolar yaratın, Çorum ittifakını savunun ve insanlığın kaderinin kararlaştırılacağı çatışmanın inceliklerini atlamaya hazırlanın.
Güçlü silahlarla savaş gemileri tasarla ve inşa et. On İki Koloniyi savunmak için memurlar işe alın. Hizmetinizde olan çeşitli savaş birimleri: Işık Manticore'den devasa Jüpiter sınıfı yıldız kruvazörlere kadar.
Hem yeni hem de tanıdık karakterlerin ortaya çıkacağı Birinci Cylon Savaşı'ndan Battlestar Galactica evreninin hikayesine devam edin. Viper filolarını ve Raptor kaşiflerini fırlat, Galakside üstün atlamalar yap ve savaş alanını boyun eğdir. Eşsiz Battlestar Galactica evreni sizi bekliyor.
Uzayda yoğun taktik savaşlar - tam 3 boyutlu. Savaş filosuna komutlar verin ve gerçek zamanlı olarak (duraklama olasılığı ile) savaşın nasıl ortaya çıktığını gözlemleyin - dış mekanın muhteşem manzaralarının fonunda.
Tüm Sömürge Filosuna Daedalus Tersanesi'ndeki komutanlığından emir vereceksin. Bir filo oluşturun ve dört güneş Cyrannus sistemine atlayın. Kolonileri savunun ve On İki'in nisabı nezdinde açılan davaya izin vermeyin, aksi takdirde ittifak parçalanacak ve Cylonlar uzun süre devam edecek.
Acımasız bir rakiple yüzleşmeye hazır olun. Kendinizi Cylon akıncılarının filolarından kurtarın ve ölümcül roket salvolarını yıldız kruvazörlerinden ateşleyin. Güvenlik duvarlarınız, elektronik savaş avcıları, Koğuşlar ve havadan çıkan kuvvetler tarafından hacker saldırılarını engelleyecek. Cylon ekiplerini kovacak. Acımasız düşmana karşı mücadelede yardımcı olacak yeni gemiler, mühimmat ve filoların planlarını açın.

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 

Benzer konular

Benzer konular
Üst