Bizleri Bekleyen Muhtemel Yeni Oyunlar

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Haber Bülteni kategorisinde batudinho tarafından oluşturulan Bizleri Bekleyen Muhtemel Yeni Oyunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,062 kez görüntülenmiş, 62 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Haber Bülteni
Konu Başlığı Bizleri Bekleyen Muhtemel Yeni Oyunlar
Konbuyu başlatan batudinho
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hako_Jr

batudinho

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2011
19
0
0
23
Psp öldü beyler dağılın

Başlıkta olduğu gibi psp öldu allahtan rahmet ve sevenlerinden baş sağlığı dileriz şaka bir tarafa hakkaten bitti ve bu sayfa malesef kapandı çünkü oyunculara yani bizlere yeni bir heyecan katacak oyunlar hiç çıkamayacak hepimizin başı sağolsun yinede birkaç oyun var :

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

buradan bakabilirsiniz :bebored:

david16

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 19, 2011
721
8
0
mystry team ve 1-Arcade Air Hockey Bowling bunlar zaten vardı.

batudinho

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2011
19
0
0
23
air hochey bowling olabilir ama mystery team daha çıkacak ama yorumun için sağol

batudinho

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2011
19
0
0
23
haklisiniz ama hic yoktan iyidir eger asphalt 5 gibi veya pes gibi oyunlar ps2 gibi cikmaya devam ederse hic cöpe atmaya gerek yok aksine bir sürü oyunu daha dikkatli oynama firsati yakalariz .

Apsolit

Moderatör
Kayıt Üyemiz
Şub 3, 2009
719
1
0
Bu aralar psp'de minis ve fifa'dan başka bir oyun oynamıyorum.Asphalt'ı n-gage de az oynamadım :DFifa 27 eylülde çıkacak diye okumuştum ign'de.Q4 2011 ne oluyor?​

batudinho

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 17, 2011
19
0
0
23
Q42011 bence psp nin sonbahari olcak ama ilkbahar asla gelmeyecek bunun en en önemli ornegi smackdown 2012 den sonra oyun cikarmayacak ayni sey pes ve fifa icin gecerli cikarsa iphone cikan i must run gibi oyunlar olur ama umarim cikmaya devam eder .