PS4 Türkçe YAMA Borderlands The Handsome Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Borderlands The Handsome Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 237 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Borderlands The Handsome Collection PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fıro

Castellanos

TR YAMA
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
909
8,253
93
Borderlands 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Borderlands The Pre-Sequel PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Borderlands 2 Game of Year Edition ve Borderlands The Pre-Sequel, yani Borderlands The Handsome Collection PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren Sinan Saçoğlu (Lennon54) ve ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yamaları nasıl port ettiğim konusunda yazacak çok şeyim var, ama çok uzun bir yazı olacağı için konuyu uzatmak istemiyorum. :D Sadece port işleminin çok zorlu geçtiğini bilin yeter :) Son olarak, yama ile uyumlu olan oyun linkini hem arşivde hem de konu içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz. ;)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için swuforce'ye, flatz'e, teknik destek için The Darkness'a, swuforce'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

Borderlands 2'de Pandora'nın yıkım dolu dünyasını ve Borderlands: The Handsome Collection'da Borderlands: The Pre-Sequel'in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin. Sayısız silahı, tescilli iş birliğine dayalı oynanışı ve bütün bonus eklenti içeriğiyle, bu ödüllü FPS-RPG serisinin keyfini çıkarın.

NOT
Türkçe yama, bütün kırılmış versiyonlarda çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
Borderlands 2 Game of the Year Edition için port edilen dosya sayısı: 1740
Borderlands The Pre-Sequel için port edilen dosya sayısı: 490

Yamayı full test etme şansım olmadı, ama eğer bir yerde hata alırsanız, bana belirtin lütfen :) O zaman tekrardan bir düzeltme yaparım ;)

Borderlands The Pre-Sequel pc yaması beta olarak paylaşıldı. Bende beta olarak paylaşılan yamayı port ettim. Eğer ilerleyen günlerde yama tamamlanırsa, eksik kalan dosyaları da port edip konuyu güncelleyeceğim :) Detaylı açıklama için, aşağıda paylaşmış olduğum çevirmenin konusuna bakabilirsiniz.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Buradan yama araklamaya devam eden ve yakın zamanda bizden arakladığı yamaları paylaşacak olan arkadaşı son kez uyarıyorum. Bizden arakladığın yamaları paylaştığın takdirde b planını uygulamak zorunda kalacağım.

Diğer port eden arkadaşa da çağrım şudur: Yakın zamanda, Burak abi de, ben de sana tek amacımızın yapabildiğimiz yamaları çıkartmak/port etmek olduğunu belirtmiştik. Bulunduğumuz sitelerde de bu yamalar olsun, herkes faydalansın istiyoruz bu kadar basit. Umarım sen de "sadece ben port edebilir miyim" sevdasından vazgeçersin. Bu yazının benim için bir kıymeti yok bilesin. Çok şey yazardım da sana, yazmak istemiyorum. Yama çalışmalarında sana başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Son olarak, Oyun Çeviri lideri ile de görüştüm. O da, tamam ücretsiz olduğu sürece port edebilir, sıkıntı yok dedi. Bu yamalardan faydalanacak olanlar var sonuçta. Hastalığın konusunda da, Allah sana acil şifalar versin.

Oyunu buradan
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
da indirebilirsiniz.

Oynanış videoları yayınlandıktan sonra resimler kaldırılacaktır.

Borderlands The Pre-Sequel - Oyun içi görüntüler

Borderlands 2 Game of the Year Edition - Oyun içi görüntüler

Borderlands 2 Game of the Year Edition

Çevirmenler
Sinan SAÇOĞLU (lennon54)

Borderlands: The Pre-Sequel

Çevirmenler
Sinan SAÇOĞLU (lennon54)
Berkan Bayram
Furkan Bulut
Yaren Erkan

Tool
Swuforce

Flatz

Teknik Destek
Swuforce
The Darkness

PS4 Port ve Düzenleme
Castellanos

Oynanış Videosu
Eklenecek....

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.

Son düzenleme:

fıro

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 27, 2020
662
528
93
Değerli Castellanos @Castellanos paylaştığın her iki Borderlands oyunlarının yamaları ana oyun için mi yapılmış yoksa update dosyalarınıda eklemek gerekiyor mu

maciras

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ara 6, 2009
295
426
63
İstanbul
Bu yama ile birlikte Borderlands serisi de tamamen Türkçe yama arşivine eklenmiş oldu. Çok da güzel oldu :) Bir tanesi (Borderlands 3) translate çeviri olsa da sonuçta serinin tümü artık Türkçe. Bu harika oyunu Türkçe'ye kazandıran ve emeği geçen herkese teşekkürler!

Her paylaşımda olduğu gibi bu yamada da emeği geçen tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle de sana üstat :)

arifack

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Tem 18, 2019
254
45
28
Borderlands 2 PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Borderlands The Pre-Sequel PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

Sevgili mcpsp üyeleri, Borderlands 2 Game of Year Edition ve Borderlands The Pre-Sequel, yani Borderlands The Handsome Collection PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle bu 2 oyunu çeviren Sinan Saçoğlu (Lennon54) ve ekibine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yamaları nasıl port ettiğim konusunda yazacak çok şeyim var, ama çok uzun bir yazı olacağı için konuyu uzatmak istemiyorum. :D Sadece port işleminin çok zorlu geçtiğini bilin yeter :) Son olarak, yama ile uyumlu olan oyun linkini hem arşivde hem de konu içinde bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü okumayı unutmayınız. Herkese şimdiden keyifli oyunlar diliyoruz. ;)

Oyunu upload edip paylaşan hako @hako 'ya, tool için swuforce'ye, flatz'e, teknik destek için The Darkness'a, swuforce'ye ve patch konusunda desteklerini esirgemeyen ispark'a teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA

Borderlands 2'de Pandora'nın yıkım dolu dünyasını ve Borderlands: The Handsome Collection'da Borderlands: The Pre-Sequel'in ay çılgınlığını keşfederken ateş ede ede ortalığı talan edin. Sayısız silahı, tescilli iş birliğine dayalı oynanışı ve bütün bonus eklenti içeriğiyle, bu ödüllü FPS-RPG serisinin keyfini çıkarın.

NOT
Türkçe yama, bütün kırılmış versiyonlarda çalışmaktadır.

BİLGİLENDİRME
Borderlands 2 Game of the Year Edition için port edilen dosya sayısı: 1740
Borderlands The Pre-Sequel için port edilen dosya sayısı: 490

Yamayı full test etme şansım olmadı, ama eğer bir yerde hata alırsanız, bana belirtin lütfen :) O zaman tekrardan bir düzeltme yaparım ;)

Borderlands The Pre-Sequel pc yaması beta olarak paylaşıldı. Bende beta olarak paylaşılan yamayı port ettim. Eğer ilerleyen günlerde yama tamamlanırsa, eksik kalan dosyaları da port edip konuyu güncelleyeceğim :) Detaylı açıklama için, aşağıda paylaşmış olduğum çevirmenin konusuna bakabilirsiniz.

ÖNEMLİ AÇIKLAMA
Buradan yama araklamaya devam eden ve yakın zamanda bizden arakladığı yamaları paylaşacak olan arkadaşı son kez uyarıyorum. Bizden arakladığın yamaları paylaştığın takdirde b planını uygulamak zorunda kalacağım.

Diğer port eden arkadaşa da çağrım şudur: Yakın zamanda, Burak abi de, ben de sana tek amacımızın yapabildiğimiz yamaları çıkartmak/port etmek olduğunu belirtmiştik. Bulunduğumuz sitelerde de bu yamalar olsun, herkes faydalansın istiyoruz bu kadar basit. Umarım sen de "sadece ben port edebilir miyim" sevdasından vazgeçersin. Bu yazının benim için bir kıymeti yok bilesin. Çok şey yazardım da sana, yazmak istemiyorum. Yama çalışmalarında sana başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Son olarak, Oyun Çeviri lideri ile de görüştüm. O da, tamam ücretsiz olduğu sürece port edebilir, sıkıntı yok dedi. Bu yamalardan faydalanacak olanlar var sonuçta. Hastalığın konusunda da, Allah sana acil şifalar versin.

Oyunu buradan
da indirebilirsiniz.

Oynanış videoları yayınlandıktan sonra resimler kaldırılacaktır.

Borderlands The Pre-Sequel - Oyun içi görüntüler

Borderlands 2 Game of the Year Edition - Oyun içi görüntüler

Borderlands 2 Game of the Year Edition

Çevirmenler
Sinan SAÇOĞLU (lennon54)

Borderlands: The Pre-Sequel

Çevirmenler
Sinan SAÇOĞLU (lennon54)
Berkan Bayram
Furkan Bulut
Yaren Erkan

Tool