Bound By Flame - PS3 - 2014 - STRiKE

MCPSP REKLAM ALANI

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde arif02 tarafından oluşturulan Bound By Flame - PS3 - 2014 - STRiKE başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 390 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 35 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Bound By Flame - PS3 - 2014 - STRiKE
Konbuyu başlatan arif02
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan arif02

arif02

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 5, 2008
1,311
4,315
113

OYUN HİLESİ BURDA
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
UPLOADED

İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
LETITBIT

MULTIHOST

Region: ( EU ) BLES01952
Release date: May 4, 2014
Size: 3.8 GB
CFW: 4.55
Language: English
Recovery Record: MultiUp Links, No RR10% yet
MultiUp Links
title :Bound By Flame
Region:pal (BLES01952)
Size: 3.8 GB
Genre : RPG
Platform.:playstation 3
Publisher:Spiders
Released Date : 4 - 5 - 2014
süper hızlı link:firedrive
Eng Title: Bound by Flame + 3.xx/4.xx Eboot Fix
Developer: Spiders
Publisher: Majesco Games
Genre: RPG Game
Platform: PS3
Size: 3.78GB
Format: ISO(fw NA)
Region : EUR(PAL)
Lang : English
Realease Date: May.9.2014 [EU]
Fileom:

RapidGator:

Son düzenleme:

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,918
855
113
34
PSLAND:)
Güzel oyuna benziyor indirmemek olmaz :) Teşekkürler abicim.

Отправлено с моего SM-N9000Q через Tapatalk

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,918
855
113
34
Oyunun türü nedir acaba ? Hack & Slash mı ?
Kardeş mükemmel oyuna benziyor. Videolardan baktım. Böyle oyunları çok severim :) sende yutubdan bakabilirsin.

arif02

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 5, 2008
1,311
4,315
113
Kardeş mükemmel oyuna benziyor. Videolardan baktım. Böyle oyunları çok severim :) sende yutubdan bakabilirsin.

ben indirdim akşam bakaçağım olmasa yedeklere atarım taki ps4 fiyatı düşüp kırılanacen

ferhanANK

Senior Member
Kayıt Üyemiz
Tem 23, 2008
5,918
855
113
34
ben indirdim akşam bakaçağım olmasa yedeklere atarım taki ps4 fiyatı düşüp kırılanacen
Abicim bence rahat 3 sene geçmesi lazım. Ps3 te de böyle olmuştu. Fiyatı kesin ucuzlar ama kırılma konusunda şuan da konuşmak çok erken. Xbox one erken kirilirsa işler değişebilir :)