Switch NSP OYUN Bulletstorm: Duke of Switch Edition NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Bulletstorm: Duke of Switch Edition NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 171 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Bulletstorm: Duke of Switch Edition NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan alidarkstone

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,460
21,807
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın Yılı: 2019, Ağustos
Tür: Atıcı
Geliştirici: İnsanlar uçabilir
Yayınevi: Gearbox Publishing
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.0.0

Dil: Rusça, İngilizce [RUS / ENG / Multi 8]
Ses: İngilizce
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0'da, Atmosfer 0.9.3)
Çok oyunculu: hayır
Yaş derecesi: 16+

Açıklama: Oyun 26. yüzyılda gerçekleşir. Ana karakter, Grayson Hunt - Konfederasyon için çalışan Ölü Yankı müfrezesinin komutanı (Müh. Ölü Echo) şimdi sarhoş ve uzay korsanı oldu. Çölleşme, operasyondan birinden sonra, yaklaşık 10 yıl önce, ayrılma üyelerinin tüm bu zaman boyunca, kendisine karşı bir kanıtı olan masum insanlar olan Genel Konvansiyon - Genel Komutanlığı için öldürdükleri öğrendim. General, askerlere halk düşmanlarını, haydutları ve suçluları öldürdüklerini açıkladı.

Sarhoş Grayson'ın ciddi taktiksel yanılmasından sonra - Konfederasyonun açık gemisinde General Sarrano ile Odyssey'yi vurma arzusu, kahramanın kendisi ve silahlarındaki yoldaşları Rell Julian, Dr. Whit Oliver ve Ishi Sato (ağır şekilde yaralandı) hayatta kaldı. Isha'yı kurtarmak için Grayson ve Rell'in, vahşi hayvanlar, yırtıcı hayvanlar ve bitkiler ile iç içe olan Stygia gezegeninde başarıyla elde ettikleri bir enerji hücresi gereklidir. Hücre başarılı bir şekilde elde edildi, ancak İshi'deki operasyon kusursuz değil: gelecekte beynini geçici olarak kontrol altına alan ve kahramanın hayatını birkaç kez tehdit eden yapay bir istihbarat modülü ile mücadele etmek zorunda kalacak.

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Üst