BULLY [Canis Canem Edit] -PS2- 4.30CFW

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde xmax tarafından oluşturulan BULLY [Canis Canem Edit] -PS2- 4.30CFW başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,357 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı BULLY [Canis Canem Edit] -PS2- 4.30CFW
Konbuyu başlatan xmax
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan asdasfeg

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82

BULLY Canis Canem Edit NPUD21269 4.3GB
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
.RAP DOWNLOAD
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

KURULUM

reactpsn 2.23 indirin

ps3 kurun pkg yi
usb beleke exdata diye klasör açın içine .rap atın
ps3 un 2. usb takın
ps3 kullanıcı hesaplarından yeni kulanıcı olarak aa isminde yeni hesap açın.
reactpsn çalıştırır.
ps3 kapanıp açılacak.
Oyunu oynayın

___

berkayde

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2010
800
16
18
Cok saol xmax ps2 classiclerinden bir bunu bir de red dead revolver i bekliyodum sen mi aldin oyunu?

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
şu 4 gb pkg bölmeye uyuz oluyorum ya

Bump: oyunu yükledim rap fixinide yaptım ama oyuna giremiyorum Telif hakkı koruma bilgisi geçersiz (80029513) diyor ne yapmam lazım ?

Bump: silip baştan yükliyim dedim şimdide kuurlum yapılamıyor bilmemne hatası diyo

Bump: oyun kurulmuyor hata veriyor 4 gb bölüm multimandan birleştirip kurulmaya çalışılmasına rağmen lütfen yardım edermisinz

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
oyunu direk hdd0 içine at öyle kur tek parça halinde.

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
pkg eksik indirmiş ola bilir belki bozuk indirmiştir tekrar indir :S

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
bu oyunu şurdan indirip kuruop çalıştıran var mı yada sen denedin mi xmax

xmax

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 3, 2011
764
48
0
82
iniyor daha benim %40 da iner yarına ama çalışması lazım bi sıkıntı yok yani sen pkg eksik indirmiştir belki bide bölme yüklemeye çalış daha güvenli olur.

psp_gs

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 12, 2011
1,606
67
0
pkg tek bir dosya değil mi nasıl eksik inicekki rar değil ki bu anlamadım valla :S

Bump: ntfs disk ile multiman üzerindne yükleme nasıl yapılıyor öyle deniyim eğer biliyosan

EmuMaster

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 21, 2010
799
50
28
43
Hakkaten onun yöntemini bilen varsa açıklasın.Ben direk tıklıyorum ama sanırım yine dahiliye önbellekliyor (kopyalıyor) ondan sonra kuruyor.