Calibri2 Font

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Programlar kategorisinde redvelvet tarafından oluşturulan Calibri2 Font başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Programlar
Konu Başlığı Calibri2 Font
Konbuyu başlatan redvelvet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan redvelvet

redvelvet

Xbox 360
Super Moderatör
May 22, 2008
1,887
249
0
Arkadaşlar PSPde kitap okumak için elinde Calibri2 Fontu olan varsa paylaşabilir mi?
Çok teşekkürler.

********-- Post added at 21:26 ********-- Previous post was at 03:54 ********--

47 kişi bakmış kimsede yok mu yahu :D . bu kadar mı gözden düştü psp

Bugün DVDlere yazdığım arşivimi karıştırırken buldum, Umarım işinize yarar.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,194
269
83
Al kardeşim:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

virus taraması yapıldı, paket temiz.

Calibri2.ttf için:

sitenin dili polonyaca pobierz butonuna basarak indirebilirsin.

redvelvet

Xbox 360
Super Moderatör
May 22, 2008
1,887
249
0
Al kardeşim:

virus taraması yapıldı, paket temiz.

Calibri2.ttf için:

sitenin dili polonyaca pobierz butonuna basarak indirebilirsin.
Bunların ikisinide buldum denedim Unknown, malesef türkçe karaktere çözüm olmadı.
Yardımın ve paylaşımın için teşekkür ederim.

Unknown

C/C++ Developer
Moderatör
Ağu 21, 2009
1,194
269
83
Booker tarzı bir yazılım kullanıyorsun heralde. Son olarak bu bağlantıyı denermisin ? sourceforge.net/projects/bookr/files/Fonts/CJK%20Fonts/cjk-fonts-1.zip/download

redvelvet

Xbox 360
Super Moderatör
May 22, 2008
1,887
249
0
Bugün DVDlere yazdığım arşivimi karıştırırken buldum, Umarım işinize yarar.