CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSP Özel Firmware (Hack) kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,996 kez görüntülenmiş, 380 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSP Özel Firmware (Hack)
Konu Başlığı CFW 5.50GEN-D3 [ UPDATE 22h00 Final ] Çıktı Yükleme Rehberi
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Unknown

cLußßeR-TecK

Guest
yav oyunun üstüne gelince ekranı oyunun resmi kaplıyor ya ben recovery deki resimlerdeki gbi yaptığımda artk resim gözükmüyor :S

blackburn

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 18, 2008
16
0
1
40
sorun aynen devam etmekte hiçbirşey değişmedi aynen yüklemeye kalkınca donup kalıyor. Ayrıca versiyonum 5.50 gen-b imiş.

izmarit

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 15, 2008
21
0
0
35
versionum 5.50 gen d full yüklemeyi yapıcam da bi sorun çıkmaz değil mi

SOAD

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 17, 2008
164
0
0
Siteye Git
Adamlar yeni gelin gibi nazlandı çıkarmadılar kaç saat.Ama yine sonunda hatalı cfw

HagenTr

Bankai!!!
Kayıt Üyemiz
Şub 10, 2009
239
1
18
36
Adamlar yeni gelin gibi nazlandı çıkarmadılar kaç saat.Ama yine sonunda hatalı cfw
ben önce 5.50gend2 den 5.02genA ya downgrade yaptım sonra 5.50genD3 yükledim sorunsuz çalışıyor
Avatarı oynadım sanki bi kasma var gibi ara videolarda ama onundışında bir hata bulamadım.

Sadece bir eksiklik var o da Recovery menüden pandora battery yapma seçeneğini kaldırmışlar ve VSH menüdeki pandora seçenekleride çalışmıyor.

elgado

Kayıtlı Üye
ADMİN
Moderatör
FORUMSAHİBİ
Kayıt Üyemiz
May 11, 2008
556
2
18
Siteye Git
ben önce 5.50gend2 den 5.02genA ya downgrade yaptım sonra 5.50genD3 yükledim sorunsuz çalışıyor
Avatarı oynadım sanki bi kasma var gibi ara videolarda ama onundışında bir hata bulamadım.

Sadece bir eksiklik var o da Recovery menüden pandora battery yapma seçeneğini kaldırmışlar ve VSH menüdeki pandora seçenekleride çalışmıyor.
İlk mesaja yeni sürüm eklenmiş onda hatalar giderilmiş ve recovery menüden pili pandora yama seçeneği eklenmiş