Switch Destek CFW li Switch e Kurulan Oyunları Güncelleme

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Destek kategorisinde uzunincebiryoldayim tarafından oluşturulan CFW li Switch e Kurulan Oyunları Güncelleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 225 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Destek
Konu Başlığı CFW li Switch e Kurulan Oyunları Güncelleme
Konbuyu başlatan uzunincebiryoldayim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan uzunincebiryoldayim

uzunincebiryoldayim

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2019
24
0
1
Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz gibi switch oyunlarına ara ara güncellemeler geliyor. Geçenlerde kurduğum bir oyunun (Mortal Kombat 11) birden fazla güncellemesi mevcut. Acaba çıkan son güncelleme önceki tüm güncellemeleri içeriyor mu? Yani aslında öğrenmek istediğim şey tüm güncellemeleri kurmalı mıyım yoksa son çıkanı kurmam yeterli mi? Teşekkürler...

ecel81

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 30, 2010
244
14
18
güncellemeleri ngshop uygulamasını kurarak ardından net ayarlarını yaparak direk cihaz üzerinden yapabilirsin.
ngshop kurulumu:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

gerekli internet ayarı rehberi:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

uzunincebiryoldayim

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Nis 18, 2019
24
0
1
güncellemeleri ngshop uygulamasını kurarak ardından net ayarlarını yaparak direk cihaz üzerinden yapabilirsin.
ngshop kurulumu:

gerekli internet ayarı rehberi:
Öncelikle verdiğin bilgi için teşekkür ederim. Ancak benim kastettiğim indirilebilen nsp formatındaki güncellemeler. Yani yine örnek verecek olursam; mortal kombat 11 oyununu xci veya nsp formatında indirdim ve kurdum. Sonra gördüm ki sırasıyla 2 adet güncelleme çıkmış. En son çıkan güncelleme bir öncekini içeriyor mu? Bunu neden soruyorum; çünkü sevdiğim oyunlardan güncellemeleriyle beraber bir arşiv oluşturmak istiyorum ve gereksiz kalabalık olsun istemiyorum, keza bazı oyunlara 4-5 adet güncelleme çıkmış.