PS2 Çipsiz PS2'de USB/HDD Oyun Oynama ( 2018)

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde hazretidentist tarafından oluşturulan Çipsiz PS2'de USB\/HDD Oyun Oynama ( 2018) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,133 kez görüntülenmiş, 144 yorum ve 129 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı Çipsiz PS2'de USB\/HDD Oyun Oynama ( 2018)
Konbuyu başlatan hazretidentist
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan batuhankrmn

hüseyinballı06

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 30, 2013
2
0
1
33
Selamın aleyküm arkadaşlar ben kalın kasa bir ps2 aldım . Alırken dikkat etmedim ama memory card bulunmuyor. Benim merak ettiğim network adaptör ve memory card olmadan USB veya HDD üzerinden oyun oynayabilir miyim. Usb yi memory card olmadan memory card olarak tanıyabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.

hazretidentist

Est Sularus Oth Mithas
Super Moderatör
Ocak 6, 2012
1,414
1,528
113
MotherBoard
Selamın aleyküm arkadaşlar ben kalın kasa bir ps2 aldım . Alırken dikkat etmedim ama memory card bulunmuyor. Benim merak ettiğim network adaptör ve memory card olmadan USB veya HDD üzerinden oyun oynayabilir miyim. Usb yi memory card olmadan memory card olarak tanıyabilir miyim ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Maalesef,Memory Card almaniz şart.Boot edemezsiniz FCMB’i.

Network Adaptör olmadan HDD takamazsınız.Dahili HDD ile oyunlar daha hızlı takılmadan çalışıyor USB bana göre çok stabil değil oyunlarda.

hüseyinballı06

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Nis 30, 2013
2
0
1
33
Maalesef,Memory Card almaniz şart.Boot edemezsiniz FCMB’i.

Network Adaptör olmadan HDD takamazsınız.Dahili HDD ile oyunlar daha hızlı takılmadan çalışıyor USB bana göre çok stabil değil oyunlarda.
Cevabınız için teşekkür ederim hocam.
Network adaptör baktım 75 TL fiyatı buna ayrıca bir HDD takmak lazım 75 TL de o olsa 150 TL ps3 fiyatına denk gelmiş olacak cihaz 😁 artık yeğenime bir kaç oyun alırım CD ile devam eder yapacak bir şey yok .