cobra ode v10b güncelleme hatası 8002F14E

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde nakres_38 tarafından oluşturulan cobra ode v10b güncelleme hatası 8002F14E başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,092 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı cobra ode v10b güncelleme hatası 8002F14E
Konbuyu başlatan nakres_38
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan saridev

nakres_38

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 10, 2014
15
0
0
arkadaşlar süper slim PS3 aldık sıfır. çinden cobra odeo v10b cip getirttik çiphi taktık herşey yolunda. oyun attık harici diske dediki bu oyunu açmak için 4.55 sürümüne güncellenmesi lazım. eveti seçtik

güncelleme esnasında %44 küsürü geçemiyor 40 ila 44 arasında kalıyor. nette ve youtubedeki anlatılan şeylerin hepsini hemen hemen yaptık. fakat yabancı sitelerden çeviri yaparak bulmaya çalıştık. malum hiç bir türk çıkıpta böylesi bir konuyu aydınlatmamış. buraya rastladım rica ediyorum bilenler yardım etsin. allah aşkı için. sıfır makınayı çöpe atmak istemiyoruz,

Son düzenleme:

saridev

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 11, 2011
6
0
1
39
S.a kardeş bende ayni koddaki arizayi aldim. 4.55 mcfw fen 4.60 mcfw te yukseltcektim. Multiman acilmiyordu. Sorun nedir cozemedim. Biri HDD diyor biri braydisc diyor. Benim fat kasa ps3. Safe modeye girip sistem i update yapmaya calisiyirum USB cihazdan görmüyor. Harici HDD te attim ps3 - update klasorleri oluşturarak gene görmedi. Donuyor checkking diyor yarim saat hic değişiklik yok. Blu-ray kismiyla ugrascam bugün. Çözüm bulursam yazarim