[Çözüm Yolları] 4.30 Rogero CFW'de Çalışan ve Çalışmayan Oyunlar

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS3 Geliştirme CFW + APPS kategorisinde ferhanANK tarafından oluşturulan [Çözüm Yolları] 4.30 Rogero CFW'de Çalışan ve Çalışmayan Oyunlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60,056 kez görüntülenmiş, 550 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS3 Geliştirme CFW + APPS
Konu Başlığı [Çözüm Yolları] 4.30 Rogero CFW'de Çalışan ve Çalışmayan Oyunlar
Konbuyu başlatan ferhanANK
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan szpilman

Ronin

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 29, 2010
152
1
0
34
@beyazadam eh, ne mutlu size. ne diyelim. :)

Ancak bu yazdığım oyunlarda problem çekmiş olan tek ben değilim ve misal cakabo gibi oyunu çalıştıramamış arkadaşlara da "bende çalıştı" diyip bir gülücük kondurmak yerine işine yarayabilir düşüncesiyle tecrübelerimi aktardım. BLES kodlu duplex ripinde oyun bir çok kişide Story mode'da (hatırladığım kadarıyla 5. bölüm - kasumi 'de dövüş sırasında) donuyor. Bende de aynısı oldu ve forum üyelerinden aldığım tavsiye üzerine önceki mesajda belşrttiğim japon versiyonu denedim, story mode'u sorunsuz şekilde bitirdim. AC 3 için linklediiğim başlığa da göz atarsanız orda da çeşiti cfw kullanıcılarının bu sorunları yaşamış olduklarını ve yazdığım yöntem sayesidne oyunlarını çalıştırdıklarını gözlemleyebilirsiniz. Sizde bir şekilde çalışmış olmaları güzel ama çalıştıramamış olanları da geçiştirmemek gerek bence.

Bu oyunları ilk sayfadaki listeye "çalışıyor" diye ekleseniz bile bu durumları da göz ardı etmeyip "eğer çalıştıramazsınız şu yöntemi deneyin" tarzında ibareler düşerseniz daha yararlı olacaktır.

ilkankoc

Erişim Engelli
Ocak 23, 2011
54
0
0
33
355 fixli fifa 13 acti bende

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Lopcuk

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 24, 2008
177
1
18
36
Siteye Git
Arkadaşlar Bende Assassin Creed III, Need For Speed Most wanted, pes 2013 gibi son çıkan oyunların hepsi hiç bir işlem yapmaadan direkt açıldı. Eski oyunlarımdan Naruto 2 direkt çalıştı ama naruto generationda orijinal eboot kullanmam gerekti. Bir çok eski oyunum hali hazırda açılıyor ama işin ilginç yanı WET siyah ekranda kaldığı yetmezmiş gibi bide makineyi kitledi :) Eğlenceli bir oyundu ara sıra oynardım onu kötü oldu :)

Bu arada yabacı bir sitede psn oyunlarının 4.30 eboot fix dosyalarını paylaşmaya başlamışlar. Henüz daha indiremedim ama indireyim hemen deneyip sonucu bildiririm. Yani makinada kurulu 3,55 psn oyunlarınızı şimdilik silmeyin çözümü yakında geliyor gibi :)

Cihan Ünlü

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 26, 2011
1,262
13
48
27
Bende yeni yeni oyunlar deneyip bilgi vereceğim yararlı bir konu ferhan teşekkürler (H)

corsan05

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2011
135
1
0
35
arkadaslar gran turısmo 5 academy edition açabilen oldumu aranızda oyun dahilide çalısıyomus hiç bölmeden ftp le dahiliye attım ama 80029563 hata kodunu veriyo açılmıyo ve elinde orijinal ebootu olan varsa mümkünse özelden gönderebilirmi tskler

demduam

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2009
74
6
0
33
arkadaslar gran turısmo 5 academy edition açabilen oldumu aranızda oyun dahilide çalısıyomus hiç bölmeden ftp le dahiliye attım ama 80029563 hata kodunu veriyo açılmıyo ve elinde orijinal ebootu olan varsa mümkünse özelden gönderebilirmi tskler
gt5 academy edition şimdiye kadar çıkan 2.08 update leri içinde olan versiyon
normal gt5 ile arasındaki fark bu

şuan iş yerindeyim akşam eve gittiğimde bulamadıysan atarım linkini

corsan05

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 23, 2011
135
1
0
35
gt5 academy edition şimdiye kadar çıkan 2.08 update leri içinde olan versiyon
normal gt5 ile arasındaki fark bu

şuan iş yerindeyim akşam eve gittiğimde bulamadıysan atarım linkini
çok saol aksam eve gelince atarsın galiba ben onun ebootunu degiştirmişdim şimdi hatırladım 3.55 kweam kullanırken hiçbiryerdede bulamadım aksam ebootu gönderirsen çok makbule degecek

demduam

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2009
74
6
0
33
çok saol aksam eve gelince atarsın galiba ben onun ebootunu degiştirmişdim şimdi hatırladım 3.55 kweam kullanırken hiçbiryerdede bulamadım aksam ebootu gönderirsen çok makbule degecek
tamam kardeşim akşam atarım bu sayfaya linkini

iyi günler