Days gone siyah ekran

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde Kratos33 tarafından oluşturulan Days gone siyah ekran başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 275 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı Days gone siyah ekran
Konbuyu başlatan Kratos33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yhanova

Kratos33

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 24, 2022
3
0
1
CUSA09175 DAYS GONE oyunun başlarında kurtarma ekibi helikopteri bir şeyler arıyor adlı bölümde helikoptere sürü saldırıp kaçıyor ve telsizi alıyoruz daha sonra Deacon motoruna binip hayale dalması gerekiyor Sarrah ile tanışma hikayesi sinematik ekran girmesi lazım burada motora binip gözlerini kapatınca siyah ekran çıkıyor ve geçmiyor ana sürüm 1.00 updateler 1.51-1.61-.1.70-1.80 hepsini tek tek yükleyip denedim ayrıca oyunu tekrar tekrar oynadım ps 4 kırma işlemini yeniledim konsolu kapatıp açtım aynı yerde siyah ekrana girip kalıyor çözüm önerisi olan varmı

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
344
143
43
HEN değiştirmeyi dene bir de başka bir sürüm indir belki indirdiğin dosyalar da eksiklik vardır

yhanova

Tanınmış Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 6, 2020
953
971
93
CUSA09175 DAYS GONE oyunun başlarında kurtarma ekibi helikopteri bir şeyler arıyor adlı bölümde helikoptere sürü saldırıp kaçıyor ve telsizi alıyoruz daha sonra Deacon motoruna binip hayale dalması gerekiyor Sarrah ile tanışma hikayesi sinematik ekran girmesi lazım burada motora binip gözlerini kapatınca siyah ekran çıkıyor ve geçmiyor ana sürüm 1.00 updateler 1.51-1.61-.1.70-1.80 hepsini tek tek yükleyip denedim ayrıca oyunu tekrar tekrar oynadım ps 4 kırma işlemini yeniledim konsolu kapatıp açtım aynı yerde siyah ekrana girip kalıyor çözüm önerisi olan varmı
Aynısı bende de oldu cihazı formatladıydım em baştan oynadım bu seferde esir olunca siyah ekran kaldı 4 sefer baştan oynadım hacı