Switch NSP OYUN Dead Cells NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Dead Cells NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 112 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP Oyun İndir
Konu Başlığı Dead Cells NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan volkan.aksoy

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,175
21,050
113
37
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın yılı: 2018, Ağustos
Tür: Aksiyon, Platformer
Geliştirici ve Yayıncı: Motion Twin
Görüntü formatı: nsp
Oyun Sürümü: 1.3.0

Arayüz dili: Rusça, İngilizce [RUS / ENG / Multi 8]
Ses: ses yok
Performans test edildi: Evet (8.1.0'da, Atmosfer 0.8.10'da)
Çok oyunculu: hayır
Yaş Değerlendirmesi: 12+

Açıklama: Ölü Hücrelerde, adada neler olup bittiğini, her şeyin sürekli değiştiği, büyüdüğü ve büyünün etkisi altında olduğu görünen bir deneysel başarısız simya deneyi kontrol ediyor. Zor ama adil bir mücadele sistemi, hassas kontrol, zor düşmanlar, “bir hayat” modu ve tabii ki, sizi beladan kurtarmaya yarayan bir terlik, tüm bunlar karmaşık, keskinleştirici bir tepki ve gerçekten heyecan verici bir oyun yaratıyor.

Sabit bir adrenalin akışı sağlayan, birbirine bağlı dünyanın bir birleşimi, oyunun dallı geçişi ve "tek yaşam" modu ile açılış becerilerinin bir kombinasyonu olan "Rogalikvaniyu" yu deneyin. Tasarruf yok. Ya bir denemede son patrona ulaşırsın ya da baştan başlarsın. Ancak, bazı kazanımlar ölümden sonra da yanınızda kalır: açık yerler, yeni seviyelere erişim, mutasyonlar, fırsatlar ve silahlar.

Sonuçta, ancak, SİZİN oyuncu becerileri en önemli rolü oynar! Roguelites türü, becerinin sürekli olarak iyileştirilmesini önerir ve yakında aşılmaz bir engel gibi görünen, yakında parkta keyifli bir yürüyüş olur. Kolay, başaracaksın! .. Birgün.
“Kıllanma”: Oyun dünyasının bağlantılarını, her seferinde daha da ileriye giden, Rogue-lite türünün tekrar değeri ve sürekli bir adrenalin salgılamasını sağlayan tek bir hayatın araştırması.
Souls-lite tarzında 2D aksiyon oyunu: karmaşık ama adil bir dövüş sistemi, klasik bir dodge roll, 90'dan fazla silah ve büyü türü ve benzersiz bir oyun ... Hataya ve sigortaya gerek yok - ve kesinlikle her geçen şey getiriyor bir sürü heyecan.
Dünyayı keşfedin: gizli odalar, gizli Lazlar, güzel manzaralar. Bir dakikanızı ayırın ve temiz bir hava ve deniz sisi solumak için kulenin en üstüne çıkın ...

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Üst