Deus Ex Human Revolution Directors Cut PS3 - DUPLEX

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Oyunları kategorisinde byercanx tarafından oluşturulan Deus Ex Human Revolution Directors Cut PS3 - DUPLEX başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 938 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Oyunları
Konu Başlığı Deus Ex Human Revolution Directors Cut PS3 - DUPLEX
Konbuyu başlatan byercanx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan galip666

byercanx

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Kas 28, 2011
2,889
249
83
38

CFW 4.XX Çalışır

[YT]zM5KvojPbWs[/YT]

PHP:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
Kod:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Marine55

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 11, 2012
666
13
18
37
Şu Sanat Eseri Oyunu Sırf İngilizceye Hakim Olmadığım İçin Oynayamıyorum,O kadar Konu Derinliği Olan Bir Oyuna Kıyamıyorum,Böyle Oyunlar Nadir Çıkar,İnglizcesi Sağlam Olan Oyunu Es Geçmesin Muhakkak Oynasın.

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
160
0
Şu Sanat Eseri Oyunu Sırf İngilizceye Hakim Olmadığım İçin Oynayamıyorum,O kadar Konu Derinliği Olan Bir Oyuna Kıyamıyorum,Böyle Oyunlar Nadir Çıkar,İnglizcesi Sağlam Olan Oyunu Es Geçmesin Muhakkak Oynasın.
benim ingilizcemde o kadar iyi değil fakat oyunu indiriyorum :) sizde oyun sanat eseri demişsiniz fakat oyunu indirmiyorsunuz :) bence sizde indirin bu oyundan mahrum kalmayın derim :003:

errccaann

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 7, 2010
1,104
160
0
Hay maşallah yaklaşık 30 gb.Ercan abi linkler silinmiş:(
yok kardeşim oyun 30 gb değil :) toplam boyutu rardan çıkmış 17 gb ben torrenten çekiyorum son hız istersen sana torrent linkini atabilirim :)

********-- Post added at 02:22 ********-- Previous post was at 02:17 ********--

ferhan kardeşim özel mesaj attım sana

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
874
113
37
PSLAND:)
yok kardeşim oyun 30 gb değil :) toplam boyutu rardan çıkmış 17 gb ben torrenten çekiyorum son hız istersen sana torrent linkini atabilirim :)

********-- Post added at 02:22 ********-- Previous post was at 02:17 ********--

ferhan kardeşim özel mesaj attım sana

Eyvallah abicim benim sağolasın:) Abi 30 part görünce her partı 1 er gb olarak hesapladım.Benim uylu vakti geldi anlaşılan:e: