Devil May Cry 5 Güzel Ama ?

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bütün Konsollar İçin NFO Bölümü kategorisinde gitarci tarafından oluşturulan Devil May Cry 5 Güzel Ama ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,697 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bütün Konsollar İçin NFO Bölümü
Konu Başlığı Devil May Cry 5 Güzel Ama ?
Konbuyu başlatan gitarci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tbase

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Forum Admini
Şub 19, 2019
1,309
26,378
113
Selamlar arkadaşlar, bu oyun çok güzel ama şunlarda olmasaydı süper olur du dediğiniz yerler var mı ?
Benim var; mesela V denilen o gereksiz karakter.

V'nin de bir amacı olmasa oyuna eklemezler, ki başına gelenleri ve asıl amacını sonlara doğru görüyoruz zaten :D Ne bileyim, ben V karakterini beğendim :)

Berkzem

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 13, 2020
1
0
1
Bunlar benim şahsi yorumumdur anlamak önemlidir 1 devil may cry oyununu ve benzeri oyunlari yapanlar sıradan insanlar degiller olmayan bir yaratiği tasarlayamazsin heleki devil may cry 3 serisi bence bir insanin beyni bunu yapamaz ancak cinler ve o hayati onlarin yaşamıni hayatini ve şehirler tasarlamak normal dunyaya bakanlarin yapacagi iş degil ve butun muzikler metal yani satanis ve şeytani muzikler ve ataistlerin tarzı bu oyunda temsili birini yapmişlar dövmeli ve metal ci birini adamlar satanistliği fan ve yaşam tarzi yapiyorlar maksat yeni nesil zaten zayif tam olarak şeytana sempati duysunlar diye artik bilinç altina sokuyorlar anliyacaginiz oyunlar siradan şeyler degil dikkatli olmak gerek

Tbase

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Şub 7, 2021
59
22
8
Bunlar benim şahsi yorumumdur anlamak önemlidir 1 devil may cry oyununu ve benzeri oyunlari yapanlar sıradan insanlar degiller olmayan bir yaratiği tasarlayamazsin heleki devil may cry 3 serisi bence bir insanin beyni bunu yapamaz ancak cinler ve o hayati onlarin yaşamıni hayatini ve şehirler tasarlamak normal dunyaya bakanlarin yapacagi iş degil ve butun muzikler metal yani satanis ve şeytani muzikler ve ataistlerin tarzı bu oyunda temsili birini yapmişlar dövmeli ve metal ci birini adamlar satanistliği fan ve yaşam tarzi yapiyorlar maksat yeni nesil zaten zayif tam olarak şeytana sempati duysunlar diye artik bilinç altina sokuyorlar anliyacaginiz oyunlar siradan şeyler degil dikkatli olmak gerek
Aynen bro bundan sonra rock dinleyeni asıyoruz. Eğer rock dinliyorsa kesin kedi kesiyordur. Olum senin hiç mi hayal gücün yok? Gerçekten bir cinin nasıl göründüğünü hayal edemiyor musun? Bir oyun oynayacaktık satanist ilan edildik. Alahım sen sabır ver.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

Selamlar arkadaşlar, bu oyun çok güzel ama şunlarda olmasaydı süper olur du dediğiniz yerler var mı ?
Benim var; mesela V denilen o gereksiz karakter.

Kol mevzusu beni baya bir gıcık etmişti. Onun dışında görüyorsunuz anlatmaya gerek yok. Harikulade bir oyundur. Oynamadıysanız kesinlikle oynayınız.