Switch NSP OYUN Devil May Cry NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Devil May Cry NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 210 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Devil May Cry NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mctuna

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,661
23,595
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayın yılı: 2019, Haziran
Tür: Aksiyon, Hack-and-slash
Geliştirici: Capcom
Yayınevi: Capcom
Görüntü formatı: nsp
Oyun Sürümü: 1.0.0

Arayüz Dili: İngilizce [RUS]
Ses: İngilizce
Performans test edildi: Evet (7.0.1, Atmosfer 0.9.1)
Çok oyunculu: hayır
Yaş Değerlendirmesi: 16+

Eylem modern dünyada gerçekleşiyor. Dante paralı bir av şeytanıdır. Gizemli Trish'in davetinde kahraman şeytanların kralı olan Mundus'u yok etmek için Mallet adasına gider. Oyunun kendisi, her biri oyuncunun belirli bir görevi olan birçok bölüme ayrılmıştır. Hedefe ulaşmak için, yerleri araştırmanız, bulmacaları çözmeniz ve çeşitli rakiplerle ve patronlarla savaşmanız gerekir. Dante'nin düşmanlarına karşı mücadelede silah ve ateşli silahların bir kombinasyonunu ve şeytani yeteneklerini kullanır.

Oyun küçük bir arka plan ile başlar. Bir zamanlar, karanlık lord Mundus, insanların dünyasını ele geçirmeye karar verdi. Ama sonra Sparda tarafından durduruldu - şeytan ordusunun liderlerinden biri olan sağ eli. Bu insanları koruyan şeytanlar dünyasında Mundus'u keskinleştirdi. O zamandan beri, efsanevi kara şövalye Sparda olarak biliniyor.

Oyun kurgusal bir dünyada oynanır (zaman belirtilmez). Oyunun kahramanı Dante: yarı adam, yarı iblis, Sparda'nın oğlu, iblislerin imhasında uzmanlaşmış kendi ajansının sahibi. Oyunun olayları, Trish'i çağıran belli bir kadının ofisine koşmasıyla başlar. Dante'ye, Sparda'nın bir zamanlar kazandığı Mundus'un hapisten çıkabileceğini ve Mallet adasında olduğunu söyledi.

"Ve şeytan ağlayabilir" - stil, mizah, kasvet ve zulüm özüne sahip bir kült oyun.

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Üst