Dolphin Git 3.0-416 Game Cube ve Wii Emulatör

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Game Cube and Wii Emulation kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Dolphin Git 3.0-416 Game Cube ve Wii Emulatör başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 47,073 kez görüntülenmiş, 329 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Game Cube and Wii Emulation
Konu Başlığı Dolphin Git 3.0-416 Game Cube ve Wii Emulatör
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan teknopat

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,674
23,647
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Emulatör ile Nintendo Game Cube ve Nintendo Wii oyunlarını bilgisayarınızda oynayabilirsiniz,güncel sürümleri bu başlık altından takip edebilirsiniz

Kendi pc'imde çalıştırdığım GameCube Resident Evil videosu

[GV]2419477609398046574[/GV]

Wii için Resident Evil videosu MeOMaN dostuma teşekkürler

[METACAFE]/3113894/[/METACAFE]

Wii için Monkey videosu MeOMaN dostuma teşekkürler

[METACAFE]/3114026/[/METACAFE]

Kullanım
Rar'dan emulatörü çıkartın DolphinWx.exe dosyasına çift tıklayın çalıştırın File/Open sekmesinden oyununuzu seçin

:download:

sendomi

Jtagged 360 Jasper Owner
Kayıt Üyemiz
May 30, 2008
272
0
16
43
tuna sağol kardeşim oyunları nerden bulacağım bu emülatörün içinde yok sanırım şu an

kEnSh1n

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
24
1
0
Tuna bu emulator mk deceptionu destekliyomu capslarda var da benim pc de 2 oyun denedim birini 28-32 fps arası çalıstırdı diğeri açarken dondu.denediysen msj ını bekliyorum mk.deceptionu merak ettim.

kEnSh1n

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 24, 2008
24
1
0
Saol Tuna.bu Emulatorlerde Harvest Moon Mm Ve Pokemon Colosseum ÇaliŞiyo.bİlgİlendİrmek İstedİm.

ARTY

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 27, 2009
2
0
0
Programı çalıştırınca "Error loading DLL Plugins/Plugin_VideoDX9.dll:Belirtilen modül bulunamadı" yazıyor. ??

pofpor

Arsenal
Moderatör
Eki 7, 2008
727
2
18
Siteye Git
Bende indirdim teşekkürler. Mario Kart Double Dash oyununu indirdim. Tek sorunu oyunun sessiz çalışması.