Dostlar Acil Yardım!!

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Version Downgrade-Upgrade kategorisinde Goksuaka37 tarafından oluşturulan Dostlar Acil Yardım!! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 853 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Version Downgrade-Upgrade
Konu Başlığı Dostlar Acil Yardım!!
Konbuyu başlatan Goksuaka37
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Goksuaka37

Goksuaka37

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 2, 2018
6
0
0
Bi kaç gün önce PSP aldım oyunları indiricem falan baktım oyunlar için versionlar yazıyor ve istediğim bazı oyunları oynayamamaktayım. Dedim güncelleme yapayım. Dosyayı indirdim adımları uyguladım ancak update dosyasını çalıştırmaya çalıştığım zaman şu uyarıyı veriyor ; ' The system software of your PSP system is version 9.90 there is no need to update '. Tuna abiye sordum ; ' Sistem içine bağlanıp version dosyasındaki 9.90 yazanı kendi versionunu yazman gerek ' Dedi ancak ben oraya girmeyi bilmiyorum. Yardımcı olacak var ise çok sevinirim. şimdiden teşekkürler hepinize.

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
82
28
23
Önce psp modelin nedir phat psp mi psp slimmi pspgo mu. sonra hangi versiondasın versionunu öğrenmek için :

PSP de sol tarafta menu bölümü var o menu bölümünün içinde "System Settings" yazan yere gel
onun içinde "System Information" yazan bölümü tıklat. bir sayfa açılacak o saysada
"System Software" yazan yerin karşısında tam olarak ne yazıyor ? orada yazan şey senin psp versionundur.
kırıksa kırık versionun adı yazar...

Orada tam olarak ne yazıyor.? ve psp modelin nedir?

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
82
28
23
Tamam şimdi bence 6.20 kalıcı version yüklemek için Aşağıda babamın sayfasına git

6.60 yapma 6.20 yap. 6.20 ile de bir iki oyun hariç bütün oyunları oynarsın ve kalıcı kırık version atabilirsin 6.60 yaparsan psp modelin uygun değilse kalıcı version atamayabilirsin.

önce psp yi 6.20 oradan sony orijinal version yapacaksın sonra yine oradan 6.20 PRO-C kırık version yapacaksın.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Orada konu başlığı "6.20 PRO-C1 FIX3" yazan yerdeki anlatılanları önce dikkatlice iyice oku sonra uygula.

Son düzenleme:

Goksuaka37

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 2, 2018
6
0
0
Tamam şimdi bence 6.20 kalıcı version yüklemek için Aşağıda babamın sayfasına git

6.60 yapma 6.20 yap. 6.20 ile de bir iki oyun hariç bütün oyunları oynarsın ve kalıcı kırık version atabilirsin 6.60 yaparsan psp modelin uygun değilse kalıcı version atamayabilirsin.

önce psp yi 6.20 sony orijinal version yapacaksın sonra 6.20 PRO-C kırık version yapacaksın.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Orada konu başlığı "6.20 PRO-C1 FIX3" yazan yerdeki anlatılanları önce dikkatlice iyice oku sonra uygula.
Ya işte güncellemem için önce o version dosyasını 5.50 yapmam lazım. Başka türlü bana sisteminiz 9.90 güncellemeye gerek yok diyor.

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
82
28
23
Sen güncelleme dosyasını nereden indirdin yanlış dosya indirmiş olabilirsin.

Goksuaka37

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 2, 2018
6
0
0
Dosya yanlış olsa PSP onu sistem güncelleme dosyası olarak görmez ki

hako_Jr

Böcek
Kayıt Üyemiz
Mar 23, 2009
166
82
28
23
Hatırladığım kadarıyla :

PSP açıkken Select tuşuna bas VSH menü gelecek.USB Device seçeneğine gel ve burayı "Memory Stick" değil "Flash 0"yap.
PSP'yi bilgisayara bağla ve version.txt dosyasını bul.Dosyadaki 9.90 yazan yeri editliyerek 5.50 yap.
Select tuşuna basarak tekrar VSH menüye gir, USB Device'ı tekrar Memory Stick yap.

Goksuaka37

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 2, 2018
6
0
0
Hatırladığım kadarıyla :

PSP açıkken Select tuşuna bas VSH menü gelecek.USB Device seçeneğine gel ve burayı "Memory Stick" değil "Flash 0"yap.
PSP'yi bilgisayara bağla ve version.txt dosyasını bul.Dosyadaki 9.90 yazan yeri editliyerek 5.50 yap.
Select tuşuna basarak tekrar VSH menüye gir, USB Device'ı tekrar Memory Stick yap.
Hocam oldu dediğin yöntem ile değiştirdim şimdi 6.60 versiona güncelledim istediğim oyunu oynuyorum :)