PS4 Türkçe YAMA Draugen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Oyun Türkçe Yama kategorisinde Castellanos tarafından oluşturulan Draugen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 305 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Oyun Türkçe Yama
Konu Başlığı Draugen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)
Konbuyu başlatan Castellanos
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mete35

Castellanos

TR YAMA KING
Yönetici
Moderatör
Şub 19, 2019
1,183
14,214
113
Draugen PS4 Türkçe Yama İndir (ÇIKTI)


Draugen PS4 oyununun türkçe yaması ile karşınızdayız. Öncelikle oyunu çeviren SEYİT MEHMET ÇOBAN'a buradan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yama ile uyumlu olan oyunu hem arşivin içinde, hem de konuda bulabilirsiniz. Türkçe yamayı indirdikten sonra kurulum bölümünü mutlaka ama mutlaka okuyunuz. :) Ayrıca, konu içerisindeki açıklamamızı da lütfen okuyun.

Oyunu upload edip paylaşan dorukhan @dorukhan 'a, programlama için @zartzurt456 'ya ve tool için swuforce'ye teşekkürü bir borç bilirim.

OYUN HAKKINDA
Yıl 1923. Siz, kayıp kız kardeşini bulmak için Norveç'e gelen Amerikalı bir gezgin ve giderek güvenilmez bir anlatıcı olan Edward Charles Harden'i oynuyorsunuz. Ama asla yalnız değilsin: yolun her adımında, Edward, eşliğinde, bağımsız ve esrarengiz bir genç kadın olan Lissie'ye eşlik ediyor. Birlikte, Edward'ın kız kardeşini ararken, kırsal Norveç'in fiyortları ve dağlarının arasında yer alan unutulmuş bir kıyı topluluğunu keşfetmeli ve pitoresk yüzeyin altında kalan karanlığı ortaya çıkarmalısınız.

NOT
Arkadaşlar türkçe yama 6.72 ve üzeri versiyonlarda çalışmaktadır. 5.05 için backport (update'li fix) çıkarsa yine aynı şekilde programı kullanıp yeni bir yamalı update hazırlayabilirsiniz. Bana sormanıza bile gerek yok. Videoyu izleyin, içindeki açıklamayı okuyun, ve sonra da gerisini programa bırakın. Sizde bulunan Oyun kodu farklı dahi olsa kolaylıkla yeni bir update'li yama oluşturabilirsiniz.

Arşivin içinde oyun ve update linki var, fakat siz oyunu ve update dosyasını farklı bir yerden indirmiş olsanız bile programı kullanarak yeni bir yamalı update oluşturabilirsiniz. Yeter ki oyun ve update kodu aynı olsun.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
Bu yama, update dosyasına göre düzenlenmiş ve klasörlü olarak paylaşılmıştır. Gerekli araçlar da indireceğiniz klasörün içinde yer almaktadır. Yani siz aşağıda paylaşmış olduğum UPDATELİ YAMA OLUŞTURMA videomu ve açıklamamı takip ederek, versiyon, yani oyun id'i (sürümü) fark etmeksizin yeni bir yamalı update hazırlayabilirsiniz. İşlem gayet basit :) Kolaylıklar dileriz. Farklı bir oyuna update'li bir yama paylaşırsak yine aynı şekilde bu videoyu izleyip aynı şekilde yeni bir update'li yama hazırlayabilirsiniz. Bakın bizzat kendim deneme yapıp paylaştım, işlemleri doğru bir şekilde yaparsanız, hiçbir şekilde sorun yaşamazsınız :) Yamalı update dosyası oluşmazsa, Programı yönetici olarak çalıştırın. Her ihtimale karşı da bilgisayarınızda en az 50 gb boş alan bulundurun. Çünkü boş alan kalmadığı takdirde işlem iptal olacaktır.


UPDATELİ YAMA OLUŞTURMA VİDEOSU
TÜRKÇE ÇEVİRİ
SEYİT MEHMET ÇOBAN (PYRRHOSIER)

PS4 PROGRAMLAMA
ZARTZURT456

PS4 TOOL
SWUFORCE

PS4 PORT VE DÜZENLEME
CASTELLANOS

OYNANIŞ VİDEOSU


İçeriği görebilmek için mesaj yazmalı ve beğenmelisiniz. Saçma sapan mesaj yazarsanız forumdan uzaklaştırılırsınız.
 

Benzer konular

Üst