Switch Destek Drift Problemi!

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch Destek kategorisinde fear86 tarafından oluşturulan Drift Problemi! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 99 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch Destek
Konu Başlığı Drift Problemi!
Konbuyu başlatan fear86
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan fear86

fear86

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 18, 2019
56
2
8
Merhabalar, Drift problemi baslamisti bir kac gun once sol Joy-Con da, arastirma sonucu IzoPropil Alkol caresini buldum, hersey iyi di ve Drift problemim minumuma indi, tekrar etmeye baslayinca tekrar ayni yontemi denedim bu sefer de hepten spastiklesti, calibrate'i acicinca sag gitmiyor sola kaciyor kendi kendine analog, Switch + SD kart koruma kilifi derken semsiye kacti bir tarafima, ucretsiz bir sekil de tamir eden oldumu bu problemi simdiye kadar? Eger varsa bilen birileri biraz aydinlata bilirmi beni bir zahmet, cogu youtube/google video/forumlari eritip bitirdim ama yine care bulamadim...
Saygilar.

rikebbb38

Kayıtlı Üye
Yönetici
Moderatör
Ara 12, 2010
91
65
18
33
KAYSERİ
[QUOTE = "fear86, mesaj: 666509, üye: 188159"]
Merhabalar, Drift problemi baslamisti bir kac gun once sol Joy-Con da, arastirma sonucu IzoPropil Alkol caresini buldum, hersey iyi di ve Drift problemim minumuma indi, tekrar etmeye baslayinca tekrar ayni yontemi denedim bu sefer de hepten spastiklesti, calibrate'i acicinca sag gitmiyor sola kaciyor kendi kendine analog, Switch + SD kart koruma kilifi derken semsiye kacti bir tarafima, ucretsiz bir sekil de tamir eden oldumu bu problemi simdiye kadar? Eger varsa bilen birileri biraz aydinlata bilirmi beni bir zahmet, cogu youtube/google video/forumlari eritip bitirdim ama yine care bulamadim...
Saygilar.
[/QUOTE]
merhaba aynisi bendede yasasim sol joycon sola cekiyordu aliexprersten jotcon sipariş verdim taktım sorun cozuldu en iyisi aliexpresten orjinal
yeni versiyom yoycon almak fiyatlarıda uygun 2 veya 3tane getitdir uygunada gelmiş olur bosa tamir için zaman harcamayın tanesi 15 20 tl arasi birsey tabi orjinaline göre değişir

fear86

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eyl 18, 2019
56
2
8
[QUOTE = "fear86, mesaj: 666509, üye: 188159"]
Saygilar.
merhaba aynisi bendede yasasim sol joycon sola cekiyordu aliexprersten jotcon sipariş verdim taktım sorun cozuldu en iyisi aliexpresten orjinal
yeni versiyom yoycon almak fiyatlarıda uygun 2 veya 3tane getitdir uygunada gelmiş olur bosa tamir için zaman harcamayın tanesi 15 20 tl arasi birsey tabi orjinaline göre değişir
[/QUOTE]
Bilgi icin tesekkurler, ama Isopropil Alkol sayesin de duzeldi simdi, Aliexpress'ten almam ya, gumruk vergisini getirdiler resmi olarak, cok pahaliya mal olur oyle yaparsam!