PS4 PKG OYUN Dying Light The Following Enhanced Edition EUR (v1.00) + (v1.19 UPDATE) + DLC CUSA-03991 FULL PKGs 19.8 GB

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 PKG Oyun İndir kategorisinde hako tarafından oluşturulan Dying Light The Following Enhanced Edition EUR (v1.00) + (v1.19 UPDATE) + DLC CUSA-03991 FULL PKGs 19.8 GB başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 9,689 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 PKG Oyun İndir
Konu Başlığı Dying Light The Following Enhanced Edition EUR (v1.00) + (v1.19 UPDATE) + DLC CUSA-03991 FULL PKGs 19.8 GB
Konbuyu başlatan hako
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan cambaz91

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
5,578
4,313
113
Dying Light The Following Enhanced Edition EUR (v1.00) CUSA-03991 FULL PKG 14.9 GB

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
[Rar : 3.0 GB]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

................ veya ................

▀▀▀▀██▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀██████ ███ ▀▀▀▀████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
███ ██ ▀▀▀▀███ ▀▀███ ███ ▀▀███ ▀▀▀▀▀▀ ███ ███ ████ ▀███▀ ▀█ ▀▀███▀▀▀▀███▀▀▀▀███
███▄▄▄▄███ ███ ▓ ███ ███ ▓ ███ ███▀▀▀ ███ ███ ▄▄▄▄ ███ ▓ ███ ███ ▓▓ ███ ▓▓ ███
███ ███ ███ ▓ ███ ███ ▓ ███ ███ ▓▓ ███ ███ ███ ███ ▓ ███ ███ ▓▓ ███ ▓▓ ███
███ ▓▓ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒▒ ███ ███ ▓ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒▒ ███ ▒▒ ███
███ ▓▓ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒▒ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒ ███ ███ ▒▒ ███ ▒▒ ███
███ ▒▒ ███ ███ ░ ███ ███ ░ ███ ███ ░░ ███ ███ ░ ███ ███ ░ ███ ███ ░░ ███ ░░ ███
███ ▒▒ ███ ███ ░ ███ ███ ░ ███ ███ ░░ ███ ███ ░ ███ ███ ░ ███ ███ ░░ ███ ░░ ███
███ ░░ ███ ███▄▄▄███ ███▄▄▄███ ███▄▄▄▄███ ███▄▄▄███ ███▄▄▄███ ███ ███ ███
███ ███
███ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀ ███
█▀ - D E F I N I T E S U P R E M A C Y - ▀█
▄ ▓▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▓ ▄

Dying Light The Following Enhanced Edition (c) Techland
.:.........................................................................:.
^ ^
Supplied by ....: HOODLUM Release Date ..: 07/2018
Platform .......: PS4 Fw 5.05 Size ..........: 65x250mb
Languages ......: English Game Code .....: CUSA-03991

^ ^
Game info:

Enjoy the definitive Dying Light experience with the new Legend system,
improved visuals, major gameplay improvement, and more.
This package comes with all the available bonus content, including:
Dying Light: The Following is a story-based expansion that brings
mysterious characters, deadly new weapons, unexpected quests, and fully
customizable and drivable dirt buggies.

Release notes:

To start playing the following, you _have to_ complete the main game
prologue, only after that can you start the following.

A zombie slayer's dream come true!
^ ^
Install:

1. Run exploit on your PS4 with firmware 5.05
2. Enter Debug settings / Game / Package installer
3. Format your usb device as exFAT and copy the .pkg onto it
and install the game from there.
4. Exit settings and play the game.
Linkler birbirinin aynıdır/Links are interchangeable
Password : hako
Ripped : Yok/untouched
Tested : 5.05 + HEN
Dil/Seslendirme/Language (Voice) : English-German-French-Italian-Spanish-Polish
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : English-German-French-Italian-Spanish-Russian-Polish-Dutch
Çıkış adı/Release name : Dying_Light_The_Following_Enhanced_Edition_PS4-HOODLUM

Dying Light The Following Enhanced Edition EUR (v1.19 UPDATE) CUSA-03991 FULL PKG 4.91 GB

[Rar : 2.0 GB]
[Rar : 941 MB]

[Rar : 941 MB]

Linkler birbirinin aynıdır/Links are interchangeable
Firmware : 5.05 + HEN (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-German-French-Italian-Spanish-Russian-Polish-Dutch

Dying Light The Following Enhanced Edition EUR DLC Pack CUSA-03991 FULL PKG 30 MB

[Rar : 21 MB]

[Rar : 21 MB]

Önce sayfanın başındaki "Dying_Light_The_Following_Enhanced_Edition_PS4-HOODLUM" adlı ana oyunu sonra v1.19 güncellemeyi, son olarak DLC yükleyin.
Firmware : 5.05 + HEN (6.72 LEEFUL v10 2.1.3b ile tarafımdan test edilmiştir)
Menu ve Altyazı/Menu & Subtitles : Türkçe-English-German-French-Italian-Spanish-Russian-Polish-Dutch​

Son düzenleme:

silvertonque

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
May 19, 2019
6
0
1
Hocam öncelikle bütün oyunları sizin konulardan indirdim, elinize sağlık. Yalnız bir şey sormak istiyorum, önce sizin eklediğiniz dying light i indirdim ve bitirdim akabinde following i yükledim ancak save dosyama ulaşamıyorum character yok. Sıfırdan başlayıp aynı oyunu bir de followingde bitirmemi istiyor. Bir bilginiz var mı nasıl olacak bu iş?

zulu1616

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ocak 5, 2020
11
2
3
maalesef linkler ölmüş :(

Yenileme şansı olabilir mi acaba?

Son düzenleme:

ozguraygun

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 7, 2012
123
31
28
36
Yaklaşık 3 gündür hep sizin oyunları indiriyorum Sn. Hako bey dostum. Linkleriniz sağlam ve özellikle Mediafire upload etmeniz çok iyi oldu gerçekten. Ayrıca parça boyutları yüksek olduğu için 10'larca linkle uğraşmıyorum. Normalde böyle mesaj atmam konulara ama emeğinize teşekkür etmek istedim. Sağolasın varolasın.

Teşekkür eder, Hayırlı ömürler dilerim...

hako

Legendary
Yönetici
Forum Admini
Tem 13, 2008
5,578
4,313
113
Çok teşekkürler. Bende sizlere ve ve tüm dostlara hayırlı ömürler dilerim...

ubuntu89

Aktif Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ağu 7, 2020
274
114
43
oyun paylaşımı için teşekkürler ilk defa deneyeceğim ikinci oyunu duyrulduğundan beri bu oyun üstünden o kadar zaman geçmesine rağmen çoğu yayıncı yeniden oynuyor ve sık sık karşılaşıyordum. merak ettim bir deneyeyim diyorum bakalım övüldüğü kadar var mı ?