Dynamic Wallpaper PsVita

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PSVita Duvar Kağıtları kategorisinde bebeqlesi tarafından oluşturulan Dynamic Wallpaper PsVita başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,626 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PSVita Duvar Kağıtları
Konu Başlığı Dynamic Wallpaper PsVita
Konbuyu başlatan bebeqlesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan efemertcbgl

bebeqlesi

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 27, 2008
291
2
18
Dynamic wallpaper psvitada hem resmi eklemenizi hemde arkaplan rengini değiştirmenizi sağlar..Dosyada 25 adet dynamic wallpaper mevcuttur

Download:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Rar Şifresi: bebeqlesi

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
816
18
18
40
japonya
eline saglik, ps3 deki gibi hareketli var mi? ben dunya arka plani indirmistim,donuyor durmadan..goruntu cok hos gercekten

skullmonkeys

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 26, 2011
302
8
18
bu adam daha önceden psp konularında da çok önemli işler yaptı şimdi de psvita konularında iyi işler yapıyor gerçekten kıymetli bi arkadaştır. saçmasapan konular açıp birbirlerine şişirme teşekkürler eden , siteye gram yararı olmayan çocukların aksine gerçek teşekkürü hakeden bir adamdır tebrikler bebekleşi görüntülerde ayrıca çok hoş

roverandom

Shinigami
Kayıt Üyemiz
Eki 13, 2008
816
18
18
40
japonya
bu adam daha önceden psp konularında da çok önemli işler yaptı şimdi de psvita konularında iyi işler yapıyor gerçekten kıymetli bi arkadaştır. saçmasapan konular açıp birbirlerine şişirme teşekkürler eden , siteye gram yararı olmayan çocukların aksine gerçek teşekkürü hakeden bir adamdır tebrikler bebekleşi görüntülerde ayrıca çok hoş
dostum kusura bakmada bence yersiz bir mail olmus..soylediklerinde haklisin ve katiliyorum sana...
ama bunu bahsettigin konulardan birinde yazsaydin daha etkili olur du bence..