Ekran Koruyucu Sticker dan başka kullanabilecğim alternatif?

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Psp Donanım kategorisinde Moy2o3 tarafından oluşturulan Ekran Koruyucu Sticker dan başka kullanabilecğim alternatif? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,432 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Psp Donanım
Konu Başlığı Ekran Koruyucu Sticker dan başka kullanabilecğim alternatif?
Konbuyu başlatan Moy2o3
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan egulcan98

Moy2o3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 20, 2009
516
1
0
Siteye Git
Arkadaşlar benm ekran koruyucu sitickerım içi tüylü fln bide baloncukla dolu bi daha aynısından almak istemiyorum onun haricinde bilindik kolay bulunan ekranı korumak için yapıştıracağım bir malzeme önerirmisiniz :D

Cio_Cio

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 11, 2009
137
0
16
sen ilk önce bi güzel psp nin ekranını sil bi tükür üstüne bezle sil iyice temizle :)

sonra al bi cam sil ekrana fış fış yap:)

gene toz bırakmayan bezle hafif temizle sonra ekran koruyucuyu bir yerden aç kağıdını 2 ye ayırmadan kredi kartı gibi ince bişi bul sıyır ekranı yavaş yavaş çek :)

Ayna gibi dümdüz olur 1 balon olmaz sen acemi oldugun için becerememişsin ekran koruyucuya laf atıyon :)

Moy2o3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 20, 2009
516
1
0
Siteye Git
sen ilk önce bi güzel psp nin ekranını sil bi tükür üstüne bezle sil iyice temizle :)

sonra al bi cam sil ekrana fış fış yap:)

gene toz bırakmayan bezle hafif temizle sonra ekran koruyucuyu bir yerden aç kağıdını 2 ye ayırmadan kredi kartı gibi ince bişi bul sıyır ekranı yavaş yavaş çek :)

Ayna gibi dümdüz olur 1 balon olmaz sen acemi oldugun için becerememişsin ekran koruyucuya laf atıyon :)
artık kullanılmaz o ya kıl tüy doldu :e: ama genede takıyom çizilmesin mazallah :e:​

Kazama

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 28, 2009
16
0
0
31
tak kardeş tak benim psp yi 2004 ün son aylarında almıştım. o stickeri takmaya üşendim şuan 4-5 tane çızık var ekranda :D

Alaxoy

Live For The Moment
Kayıt Üyemiz
Ocak 25, 2009
183
0
0
O Stickerlar ne kadar :D Bu arada kristal kasa mı önerirsiniz yoksa sticker mı ?

furkan_tr

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eki 19, 2009
66
0
0
31
O Stickerlar ne kadar :D Bu arada kristal kasa mı önerirsiniz yoksa sticker mı ?
Eger Adam Gibi Yapıştırırım Diyorsan 5 Tl ye Sticker Al Ama Hem Ekran Hen PSP Korunsun Dİyorsan Kristal Kap Al Bn2 Sinide Kullanıyom :D Ama Bu Stickerda Kabarcıklar cok oluyor bıde tozlar fln cok yapışıyor kristal kap al hiç çekme bence :D:a023:

Tabi Bazı Japon Stickerları 20 Tl Civarında Ve Gerçekten Müthiş Stickerlar Var Onları Nerden Bulursun Onu Bİlmiyorum sanırım onlarda böyle kabarcık toz problemi falan yoktu

Athena

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 10, 2009
83
0
0
sadece ekranı korumak istiyorsan yine krisstal kabın malzemesinden yapılmış bir ekran maskesi var sadece ekrana takılıyor ama kristal kap almak daha mantıklı olur heryerini korur

Cio_Cio

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 11, 2009
137
0
16
Ben Hori Ekran koruma Stickeri kullanıyorum 10 Numerooooo:c: peyoovvvvv

Moy2o3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 20, 2009
516
1
0
Siteye Git
Aslında kılıfı var psp nin ama oyun oynarken çıkarıyom genede alıyım mı kristal kap?

Athena

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Tem 10, 2009
83
0
0
kılıf derken çanta veya şu sünger kılıfı kastediyorsan tabiki oynarken çıkarırsın ama kristal kap alırsan hem pspyi hem ekranını korur