far cry 3 ps3 coop save sorunu

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 3 Donanım Teknik Servis kategorisinde feto tarafından oluşturulan far cry 3 ps3 coop save sorunu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,562 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 3 Donanım Teknik Servis
Konu Başlığı far cry 3 ps3 coop save sorunu
Konbuyu başlatan feto
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan FearLess_1526

feto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2011
165
8
18
33
merhaba arkdaşlar far cry 3 de 2kişilik coop oynarken bayağı bi ilerliyoruz ama nasıl kaydedilceğini bulamıyoruz bu yüzden en baştan oynamak zorunda kalıyoruz bunun bir kaydetme yöntemi yokmu acil yardım ? birde 4 tane silah çeşidi seçebiliyoruz ya başka silah seçemiyormuyuz

ferhanANK

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
Tem 23, 2008
5,919
872
113
37
PSLAND:)
Kardes ps3 te neredeyse butun oyunlar otomatik kaydetme yapıyor:) Otomatik kaydetme acik degil mi?
Silahlar icinse; ilerledikce puan, para kazandikca acilmasi lazim silahlarin.

Отправлено с моего GT-N7100 через Tapatalk

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
Ferhan abi coop farklı kaydetme olmuyor istedigin bölümü secip oynuyorsun :) Silah ise online coop da özellestirilebiliyor ama offline da böyle bir özellik yok :) Adamların silahlarını alabilirsin ancak :D

feto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2011
165
8
18
33
bölüm seçme ekranını bulamadım sadece ilk bölümden başlıyo ondada tekneyle bir yere geliyosun ?

GAMEMASTER

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 11, 2012
3,045
218
63
bölüm seçme ekranını bulamadım sadece ilk bölümden başlıyo ondada tekneyle bir yere geliyosun ?
Tam tusunu hatırlamıyorum ama alt taraflarda yazması lazım dikkatli bak görürsün. Oyuna baslamadan önce sag tarafta oynayacagın bölümün resmi olur.

feto

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Kas 18, 2011
165
8
18
33
evet sağ tarafta resim var altta tuşlar yazıyo ama bakarım sağol

FearLess_1526

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 8, 2014
2
0
0
game master ve ferhanank nın yazdığı cevapları okuyamıyorum,birde ben bu sitede yeniyim sorularımı nereye yazacagım?