PS4 Türkçe YAMA Far cry 6 türkçe yama

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde PS4 Türkçe Yama İstekleriniz kategorisinde Eleets1234m tarafından oluşturulan Far cry 6 türkçe yama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,566 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı PS4 Türkçe Yama İstekleriniz
Konu Başlığı Far cry 6 türkçe yama
Konbuyu başlatan Eleets1234m
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan talhagunes

mmtuyanik33

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2021
47
7
8
Bu güzel oyuna TR yama yakışır. Sırf TR yama için bekliyorum, henüz oyunu oynamadım.
İnşallah yakın zamanda çıkar :)

Muhlissirin

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Eki 12, 2020
94
14
8
xx çeviri dosyalarını paylaşmış.yakin zamanda sitede görmek mümkün olur mu üstadlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Engin1717

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 15, 2021
54
11
8
xx sitede paylaşmış Ps4 için çıkmış yama Zartzurt yama paketleyici ile yükleniyor sanırım Castellanos @Castellanos konuyu siteye taşıyıp güncellerse paylaşılabilir

mmtuyanik33

Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Kas 23, 2021
47
7
8
xx sitede paylaşmış Ps4 için çıkmış yama Zartzurt yama paketleyici ile yükleniyor sanırım Castellanos @Castellanos konuyu siteye taşıyıp güncellerse paylaşılabilir
Sağol bro
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

.

e_gmsbs

Yeni Üyemiz
Kayıt Üyemiz
Ara 20, 2021
28
7
3
Yamayı bizzat denedim çalışıyor