PS2 Fat kasa kurulu hd loader hakkında destek

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde HD Loader kategorisinde cover_dr tarafından oluşturulan Fat kasa kurulu hd loader hakkında destek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 582 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı HD Loader
Konu Başlığı Fat kasa kurulu hd loader hakkında destek
Konbuyu başlatan cover_dr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan W4D3

cover_dr

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
May 2, 2015
102
11
18
Antalya
Merhaba. Hddli ve hd loader yüklü fat kasa ps2 aldım. Hd loader otomatik başlıyor. Hd loader versiyon vb hiçbir bilgisini göremiyorum (Bakmanın bir yöntemini bilen varsa yardımcı olursa sevinirim). Ps2 ayarlarının olduğu ana ekrana dönebilir miyim? Fat kasanın optiği bozuk fakat elimde sağlam slim ve 64mb memory card var. Slim üzerinden memory karta opl kurup hdd ye atabilir miyim.

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
HD loader ile opl loader birbirinden farklıdır kırık cd çalışan (slim versiyon uygun ise) bir cihazda free MC boot üzeriden hd loader kurulabilir yalnızca bende uzun zamandır ilgilenmiyorum ps2 ile açılışı otomatik hd loader yaptıklarından dolayı direkt loader açılıyor cihaz açılır ilen r1 l1 gibi tuşlara basılı tutarak ana ekran açılabilir denemek gerekiyor

cover_dr

Forum Destekçisi
DESTEK OLAN ÜYEMİZ
May 2, 2015
102
11
18
Antalya
Teşekkürler. Deneyeyim dediğinizi. Son bir sorum olacak. Elimde hem ide network adaptörü hem sata network adaptörü var. hd loader ide olanda kurulu. İde ye hiç dokunmadan satada işlem yapsam sorun olursa ideyi takıp hd loadera devam edebilir miyim? Bir nevi kendimi garantiye alıp yedekte hd loaderlı hdd tutmak. (Tak çalıştır gibi olur mu yine işlem yapmak gerekir mi sataya geçip ideye dönerken)

W4D3

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 19, 2017
141
29
28
Paradise
Sorun olaçağını sanmıyorum çünkü prensip hdd üzerine yüklenen loader üzerinden gelmektedir. işlemler çok zor değil biraz video ve dikkat ile yapabilirsiniz detaylı kısımlarda oluyordu oyunları tolgasoft programı ile atma gibi oyun silme yapılaçak ise sondan başlayarak silinmeli gibi dikkat gözden kaçınca oyunların çalışmama durumları yaşanabilir dikkat edin o kısımlara kolay gelsin