Fatih porjesi:tablet dağıtımları

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde iPad 1 & 2 Bölümü kategorisinde ONURGEAN tarafından oluşturulan Fatih porjesi:tablet dağıtımları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,414 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı iPad 1 & 2 Bölümü
Konu Başlığı Fatih porjesi:tablet dağıtımları
Konbuyu başlatan ONURGEAN
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ulas97

ONURGEAN

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 1, 2009
13
0
0
41
Fatih Projesi:Tablet Dağıtımları

Arkadaşlar bildiğiniz gibi MEB fatih projesi adı altında tüm ilk. 5. ve 9. sınıflara tabet bilgisayar dağıtıcak bu sene 2.dönem itibariyle, benim merak ettiğim konu şu bilgili arkadaşlar şimdi şuan da 10. veya 11. sınıfa geçmiş olan öğrenciler bu olaydan fayalanamıyacak mı ? yani onlara bilgisayar verilmeyecek mi ?

heroesmania

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 23, 2009
182
0
0
Malesef sadece 5. ve 9. sınıflara veriliyor bu tablet.4 sene sonra bütün orta okul ve lisedeki öğrencilerde olacak tabletler.Amaç öğrencilerin en uzun süre bunu kullanabilmeleri.Son 3 yada son 2 yada son 1 senesi kalmış olan öğrencilerin zamanı az kaldı zaten mantığıyla yola çıkıyorlar.

ozqur

PspBOY
Kayıt Üyemiz
Tem 8, 2009
374
0
16
27
Siteye Git
iyi bakalım zaten ipad dağıtacaklarını hiç düşünmüyorum 1000 liradan desen o kadar öğrenci var uff ne çok para gider böyle japon işi bir şey dağıtabilirler ya da 200 tl ye android işletim sistemli tabletler var ondan dağıtabilirler

İxon

Ebony & İvory *
Kayıt Üyemiz
Nis 22, 2010
550
0
0
29
bence dahıtsa dahıtsalar sadece e book çalıştıranlar varya anca onu dağıtırlar öğrenciler sağını solunu karıştırıp dersi aksatmasın diye :D

ozqur

PspBOY
Kayıt Üyemiz
Tem 8, 2009
374
0
16
27
Siteye Git
interneete yorumlara baktım çoğu kişi ne gereği var diyor öğrencilere kötü işler için kullanırlar diyor özellikle lise öğrencileri için ama okullara fiber internet döşeyeceklermiş bu yıl 2.dönem dağıtılması bekleniyor

İxon

Ebony & İvory *
Kayıt Üyemiz
Nis 22, 2010
550
0
0
29
interneete yorumlara baktım çoğu kişi ne gereği var diyor öğrencilere kötü işler için kullanırlar diyor özellikle lise öğrencileri için ama okullara fiber internet döşeyeceklermiş bu yıl 2.dönem dağıtılması bekleniyor
doğru ama sence tablet elinde kim ders bakar :01:

ozqur

PspBOY
Kayıt Üyemiz
Tem 8, 2009
374
0
16
27
Siteye Git
evet kitapları tablet içine yükleyeceklermiş ama android işletim sistemli olursa herkes fifa pes street fighter öyle oynarlarki

İxon

Ebony & İvory *
Kayıt Üyemiz
Nis 22, 2010
550
0
0
29
Strret fighter android e yok sadece ios a özel :D tüm sınıf modern combat atarız :D

ONURGEAN

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Eyl 1, 2009
13
0
0
41
arkadaşlar bu hak mı ya ? onlara var bunlara yok demek ben fatih projesi nin resmi sitesine girdim
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

sayfasından buraya yazdım bu konudan hoşnut olmayanlar buraya görüşlerini yazıp göndersin belki bi faydası olur