FIFA Serisi PSX

MCPSP REKLAM ALANI
Wordpress Danışmanlık Hizmeti

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 1 Oyunları kategorisinde Giray tarafından oluşturulan FIFA Serisi PSX başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,926 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 1 Oyunları
Konu Başlığı FIFA Serisi PSX
Konbuyu başlatan Giray
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mr-SeRGeN

Giray

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Şub 8, 2009
79
0
0
İÇİNDE 4 TANE OYUN MEVCUTTUR!

FIFA Soccer 96

FIFA 99

FIFA 2001

2002 FIFA World Cup

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Şifre: mcpspgiray

Umarım beğenirsiniz bu sitedeki ilk uploadım bu. Teşekkütlrtinizi esirgemeyin :D

gkhn78

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 4, 2011
12
0
1
33
dostum bu linkler fbı tarafından engellenmiş yaa =)

great13

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 26, 2012
110
2
0
Tabii kide engellenir kaç senelik oyunlar bunlar piyasada kaldı mı artık bunların şu an battlefıel 3 ten daha değerli :)

Mr-SeRGeN

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Haz 1, 2012
19
0
0
sene 2002 küçüklüğüm aklıma geldi abim oyunu getirmişti 1 de 2.5 litre kola takmıştı büyük kasa ps1'e açmıştı hayran kalmıştım oynamayı öğretmiştim günde 4 saat oynuyordum bıkmadan usanmadan sınıftada hava atıyordum ne günlerdi :)