Fightcade ve Oyun Kurulumu Rehberi (FC1 ve FC2 Rom Linkleri)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Arcade Emulation kategorisinde ioriyagami tarafından oluşturulan Fightcade ve Oyun Kurulumu Rehberi (FC1 ve FC2 Rom Linkleri) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 318 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Arcade Emulation
Konu Başlığı Fightcade ve Oyun Kurulumu Rehberi (FC1 ve FC2 Rom Linkleri)
Konbuyu başlatan ioriyagami
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sas1117

ioriyagami

Reşadiyeli
Kayıt Üyemiz
Nis 7, 2008
2,261
24
48
37
Senelerden sonra merhaba :)

Fightcade, eski adı GGPO olan online arcade oyun salonu platformudur. Türkiye ve dünyada bir çok eski atari salonu müdavimi, oyunlarını oynamaya buradan devam etmektedir. Hızlıca işlemlere geçelim:

1. Adım:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
adresindeki sağ üstteki register butonunu kullanarak kendinize bir kullanıcı adı alın hızlıca. Aynı sayfadaki download now kısmından fightcade programını dilediğiniz yere kurun.

2. Adım:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
linkinden FC2 romlarını indirin. Fightcade programına giriş yaptığınızda sol üst köşedeki Roms>Open Roms Folder seçeneğini tıklayın ve Utorrent programıyla indirdiğiniz bu romları oradaki FBNeoRoms yazan yerin ana dizinine kopyalayın.

Eğer FC1 romlarını da isterseniz onu da buradan indirin

FC1 romlarını kopyalayacağınız yer de Roms>Open Roms Folder seçeneğiyle ulaştığınız yerdeki FC1 Roms yazan yerin ana dizini.

Yani özetle
1. Fightcade indiriyoruz, üye oluyoruz.
2. FC2 romlarını indirip programdan bulduğumuz FBneoRoms klasörüne kopyalıyoruz. Eğer çok istersek FC1 yani daha eski romları da indirip FC1 roms içine atıyoruz.

Çok basit. Konuyu daha sonra detaylandırırım.

sas1117

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ağu 11, 2008
266
33
28
tüm herkeste makro var tek tuş oynuyorlar gecen ateride bulustuk tusa dokunamadı eleman ama arcadede adamın üstüne ziplayamıyorum .SOrsan yok abi turbo değil kendim basıyorum falan diyorlar cakal dolu yani rekabetçi ortamlar için iyi değil ama snow atayım ilerlemeli oynayayım derseniz guzel yer.