Forza 6 Duyruldu.. (XBOX ONE)

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde XBOX One Oyun Haberleri Sohbet kategorisinde The_Darkness tarafından oluşturulan Forza 6 Duyruldu.. (XBOX ONE) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,131 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı XBOX One Oyun Haberleri Sohbet
Konu Başlığı Forza 6 Duyruldu.. (XBOX ONE)
Konbuyu başlatan The_Darkness
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sir John

The_Darkness

Erişim Engelli
Eyl 14, 2013
0
1,064
0
Siteye Git


Tür: Yarış/Simülasyon

Yapımcı: Turn 10

Yayıncı: Microsoft Game Studios

Platform: Xbox One Exclusive

Grafik Motoru: Core Engine

Anasayfa:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Resmi Facebook:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Resmi Twitter:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.


Çıkış Tarihi: Ekim 2015 ?

Ford ile Microsoft, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarında gerçekleşen organizasyonda; Ford yeni aracı olan Ford GT'yi duyururken Microsoft da Ford GT'yi kapak görseli yaptığı Forza Motorsport 6'yı resmi olarak duyurdu.

"Bu Forza ile 10. yılımız" diyerek fuarda konuşan Turn 10 yöneticisi Dan Greenawalt; Seriyi yapmaya başladıkları anda araç üreticilerine 'Detroit'te gösterdiğiniz yeni arabanızı ekleyebilir miyiz lütfen?' dediklerini ve 10 yıl önce bu durumda olduklarını belirtirken, son 3-4 senede üreticilerle olan ilişkilerini güçlendirdiklerini ve bu oyun serisinin onlar için çok önemli bir durum olduğunu anladılar" diyerek sözlerini noktaladı.

Ford'un Global Ürün Geliştirme Müdürü Raj Nair ise "Birçok müşterimiz markamızla ve oyundaki bazı model araçlarla Forza oynarken tanışıyor" diyerek, şu an oyun gibi geliştirme aşamasında olan oyunun kapak görselindeki Ford GT'nin de geliştirme aşamasında olduğunu vurguladı. Ayrıca "Bu durumun zor bir süreç olduğunu ve yeni Forza oyunundaki aracın kendi imzası ile yollarda olacağını ve bu yüzden dolayı gerçek aracın da gerekli kalitede olmasını sağlamalıyız" diyerek aracın ve oyunun önemini belirtti.

Turn 10 yöneticisi Hartman oyunun çıkış tarihi ile ilgili olarak "Zaten belirli aralıklarla oyunlarımız çıkıyor, gerisini hayal gücünüze bırakıyorum" diyerek oyunun çıkış tarihine dair ipucu verdi. Bu durumda genelde iki sene arada bir Ekim ayında Forza çıkaran firma, Forza Motorsport 6'yı Ekim 2015 gibi bir tarihte piyasaya çıkarabilir.

Forza Motorsport 6, sadece Xbox One'a özel olarak piyasadaki yerini alacak. Oyunla ilgili detaylı bilgiler ise E3 2015'te açıklanacak. Oyunun duyuru videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

[video=youtube;o1djJDaPsno]http://www.youtube.com/watch?v=o1djJDaPsno[/video]

[video=youtube;7486BhK6BRA]http://www.youtube.com/watch?v=7486BhK6BRA[/video]​
 

Sir John

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Ocak 11, 2014
1,224
163
63
Ohoo neredeyse 1 yıl var çıkmasına. Bu güne kadar sadece Horizon'ları oynadım ama GT'ye kafa tutan seri Horizon olmayanları.
 
Üst