Switch NSP OYUN Friday the 13th: The Game — Ultimate Slasher Edition NSP Torrent

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir kategorisinde mctuna tarafından oluşturulan Friday the 13th: The Game — Ultimate Slasher Edition NSP Torrent başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Nintendo Switch NSP - NSZ Oyun İndir
Konu Başlığı Friday the 13th: The Game — Ultimate Slasher Edition NSP Torrent
Konbuyu başlatan mctuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mortisak9119

mctuna

PS3 - PS4 - Swicth Teknik Servis
Yönetici
ADMİN
FORUMSAHİBİ
Mar 29, 2008
10,342
21,442
113
38
Perpa Ticaret Merkezi
Siteye Git


Yayınlanma tarihi: 2019, ağustos
Tür: Aksiyon, Korku
Geliştirici: Black Tower Studios
Yayınevi: Gun Media
Görüntü formatı: ns
Oyun Sürümü: 1.01.00

Dil: Rusça, İngilizce [RUS / ENG / Multi 7]
Ses: İngilizce
Performans doğrulandı: Evet (8.1.0'da, Atmosfer 0.9.3)
Çok oyunculu: 8 oyuncuya kadar
Yaş sınırı: 18+

Açıklama: Cuma günü 13.: Oyun, genç bir danışman adına veya daha önce imkansız olanı Jason Voorhees adına oynayabilecekleri üçüncü şahıs bir korkudan kurtulma oyunudur. Siz ve diğer altı talihsiz kişi kaçmak ve hayatta kalmak için mümkün olan her şeyi yapmalı, dünyanın en ünlü katili sizi izlemeye ve vahşice öldürmeye çalışıyor. 13. Cuma, Oyun her oyuncuya öldürülemeyen bir kişiyi hayatta bırakmak, kaçmak ve hatta yok etmek için tüm araçları sunar.

Aynı zamanda, Jason kurbanlarını izlemek, kovalamak ve öldürmek için büyük bir araç cephaneliği kazanıyor. Gölgede dolaşın, avınızı korkutun ve korkunç zulümle doğru zamanda öldürün. Efsanevi katili kontrol et - Jason Voorhees ve talihsizlikleri korkut, yolunda durmaya cesaret!

13'üncü Cuma: Oyun, sizi alışılmadık bir ortama sokarken sürekli değişimin hızını belirlerken Jason Voorhees son kurbanını arıyor. Hiçbir strateji yeterince güvenilir olamaz; bu, oyuncuları Kanlı Kampta uzun bir gecede başladığında uyum sağlamaya ve değiştirmeye zorlar! Alarmda olun, çünkü Jason'ın ne zaman ve nereye saldırdığını asla bilemezsiniz! ..
Ekstralar. bilgi yazdı:
The Ultimate Slasher Edition, yaklaşan tüm ücretli DLC'leri içeriyor: Jason Pickaxe Kill Paketi, Jason Pig Splitter Kill Paketi, Jason Pala Öldür Paketi, Spring Break '84 Giyim Paketi, Halloween Kostüm Paketi, Emote Party Paketi, Jason kaplamaları, Jason için Ek Öldürme, Tam Sanal Kabin deneyimi, Fiziksel Sürüm Exclusive Bloody Jason Skins, Giyim paketleri vb.
Çevrimdışı mod botlar, görevler ve bir "kulübe" ile çalışır.

DOWNLOAD
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.
 
Üst