PS4 Yardım God of war 4.05 çalışmıyor

MCPSP REKLAM ALANI
Telefon Tamiri

Bu Konu Sayfasındaki Bilgiler

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Play Station 4 Yardım kategorisinde wolver tarafından oluşturulan God of war 4.05 çalışmıyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,638 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Play Station 4 Yardım
Konu Başlığı God of war 4.05 çalışmıyor
Konbuyu başlatan wolver
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sayqho

wolver

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 22, 2018
14
0
1
sistem yazılımı 4.55 oyun başlarken mavi ekranda UYGULAMA BAŞLATILAMIYOR ( CE -40740-5 ) hatası alıyorum...acil yardımlarınızı bekliyorum 2 günsdür oyunu indirmeye ve kurmaya uğraşıyorum ne yaptıysam olmadı?

saiyan

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
Mar 21, 2018
5
0
0
Sistem yazılımı versiyonu 5.05 olmalı ve ondan sonra kırmalısınız

wolver

Kayıtlı Üye
Kayıt Üyemiz
May 22, 2018
14
0
1
benim yapabileceğim bişeymi yni 4.55 i 5.05 yapabilirmiyim..ps4 ü kırık almıştım ben yani bu işerden pek anlamam ama basitce kendim yapabilirmiyim?

Sayqho

PS3 Moderatörümüz
Yönetici
Super Moderatör
Eki 27, 2012
4,168
10,032
113
39
Pro Oyun Salonu / Zonguldak
Siteye Git
Güncellemeyi gerçekleştirmek için aşağıdakiler gerekir:

PS4 sistemi
İnternete bağlı bilgisayar
USB depolama cihazı, örneğin USB bellek

* Yaklaşık 460 MB boş alan olmalıdır.

USB depolama cihazında güncelleme dosyasını kaydetmek için klasör oluşturun.

Bilgisayar kullanarak "PS4" adlı bir klasör oluşturun. Bu klasörün içinde "UPDATE" adlı başka bir klasör oluşturun.

Güncelleme dosyasını indirin ve adım 1'de oluşturduğunuz "UPDATE" klasörüne kaydedin.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Dosyayı, "PS4UPDATE.PUP" dosya adıyla kaydedin.

Şimdi "PS4" klasörünün tamamını USB depolama cihazınızın kök dizinine taşıyın.

USB depolama cihazını PS4 sisteminize takın ve ardından işlev ekranından (Ayarlar) > [Sistem Yazılımı Güncellemesi] öğesini seçin.

Ekrandaki talimatları uygulayarak güncellemeyi tamamlayın.

PS4 sisteminiz güncelleme dosyasını algılamazsa klasör adları ve dosya adının doğru olup olmadığını kontrol edin. Klasör adları ve dosya adını büyük harf kullanarak tek baytlık karakterlerle girin.

Sonrasında kırma işlemini yapaksınız.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.